Fruit Machine 5 pres Markus Lange

Clubbing

Piątek, 28 listopada 2008
godz: 22:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Markus Lange urodzony w 1985 roku jest jednym z najmłodszych artystów o tak bujnej karierze. Jego pierwsze produkcje ujrzały światło dzienne w 2002 roku. Kiedy miał 17 lat został dostrzeżony przez takich artystów jak Sven Vath, Andre Galluzzi, Miss Yetti czy Dj hell którzy supportowali jego utwory na największych imprezach na całym globie.

 

W 2006 roku Markus został zaproszony do elitarnej wytwórni Great Stuff/Craft Music przez samego Tomcrafta. Jego singiel Ruhestorung Plattenbau z remixem Oxia okazał się hitem na miarę najlepszych. Rozchwytywany przez wydawnictwa Markus podpisał kontrakt także z Whirlpoolsex Music.

 

 

Remixowany przez takich artystów jak: Play Paul, Swen Weber, Julian Jaweil, Oxia czy Oliver Koletzki trafił na topowe miejsca chartowych list, a każde nowe wydanie wędruje na czołowe pozycje pod względem sprzedawalności.

 

28 listopada Markus Lange zagości w Polsce po raz pierwszy prezentując seta LIVE!, warto więc przekonać się na własnej skórze dlaczego doceniany jest przez tylu czołowych artystów oraz publiczność na całym świecie. Na imprezie wystąpi również gospodarz cyklu Fusion F świętując kolejne wydania oraz młodzi gniewni…

More info:
http://www.myspace.com/markuslange
http://www.markuslange-music.de
http://www.myspace.com/djfusionf
http://www.fusion-f.com
http://www.myspace.com/cometmusic
http://www.myspace.com/marlonkrupa
http://www.myspace.com/tikamilano
http://www.myspace.com/djdrgonzopl