Fink | Warszawa

Koncerty
Fink | Warszawa

Piątek, 11 października 2024
godz: 20:00

Niebo

ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Fink powraca do Polski – 11 października 2024 brytyjski muzyk z zespołem zagra w stołecznym klubie Niebo! Koncert w Warszawie odbędzie się w ramach trasy promującej nowy album „Beauty In Your Wake”.

Fin Greenall znany jako Fink to wokalista, gitarzysta i producent, który ma nad Wisłą oddanych fanów. W Polsce wraz ze swą grupą gościł wielokrotnie, przed laty zagrał m.in. znakomity koncert na scenie radiowej Trójki. Zanim sięgnął po gitarę i poświęcił się pisaniu znakomitych piosenek, występował i tworzył jako producent oraz DJ. Przez lata związany z londyńską wytwórnią Ninja Tune, brytyjski muzyk nagrał tak znakomite albumy jak „Biscuits for Breakfast” (2006) „Perfect Darkness” (2011), „Hard Believer” (2014), które przyniosły mu światowe uznanie. Za brzmienie kolejnych, równie świetnych, krążków „Resurgam” (2017) i „Bloom Innocent” (2019) odpowiadał legendarny producent Flood (Depeche Mode, U2, Nick Cave).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fin współpracował również z wieloma znanymi muzykami, w tym z Amy Winehouse, dla której napisał i nagrał jej pierwsze dema i utwory. Jako autor piosenek zdobył trzy BMI Awards za pracę z Johnem Legendem nad jego płytą „Evolver” i kompozycjami do ścieżki dźwiękowej filmu „12 Years A Slave”. Greenall gościnnie śpiewał również na płytach Bonobo czy Blu Mar Ten.

Jego nowy album, „Beauty In Your Wake”, nagrany jesienią w kościele w jego ukochanej Kornwalii, ukaże się w lipcu 2024 roku.


Fink | Warszawa | 11 października 2024 Piątek, Niebo

Biletomat.pl
119 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Fink | Warszawa Warszawa

Falstart

Cz, 27 czerwca 2024
godz: 23:00

Fink | Warszawa Warszawa

TRAPBOX X 009 // WARSAW 27.06

Cz, 27 czerwca 2024
godz: 23:00

Fink | Warszawa Warszawa

K-BAR SHOWCASE | CRACKHOUSE

Pt, 28 czerwca 2024
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →