Eska MixPlus Tour: Olav Basoski & Till West

Clubbing

Sobota, 10 stycznia 2009
godz: 22:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Już 10 stycznia w warszawskim klubie Piekarnia odbędzie się największe wydarzenie klubowe w mieście. Na scenie zagoszczą polskie i zagraniczne zestawy DJ-ów w ramach ogólnopolskiej trasy Eska Mix Plus Tour.

Eska Mix Plus Tour to cykl imprez klubowych Radia Eska oraz komórkowej marki MixPlus. W ośmiu klubach odbywają się najlepsze DJ-skie imprezy w mieście. W Piekarni na rozpoczęcie zagra znany duet Wet Fingers, który tworzą Mafia Mike i DJ Adamus – znani z samplowania w programie Kuby Wojewódzkiego. Towarzyszyć im będzie Candy Girl, która na żywo wykona znane hity m.in. formacji Wanda i Banda czy Fragmy. Do tego dużo pirotechniki i wspaniałe tancerki.
Tuż po polskim secie na scenie pojawią się zagraniczni goście. Olav Basoski – jeden z najbardziej cenionych DJów holenderskich, na scenie już ponad 15 lat, wylansował takie hity jak OPIUM SCAMBACK czy słynny WATERMAN. Tuż po nim wystąpi niemiecka gwiazda muzyki klubowej – Till West.

Kolejnym DJem, który pojawi się za konsolą to DJ Puoteck, znany radiowiec z sobotniego programu ” Eska Live RMX”.

Całość imprez i to co dzieje się na parkiecie, można obejrzeć bezpośrednio w Internecie za pośrednictwem strony www.mixplus.eska.pl. 

http://www.pieksa.pl
http://www.myspace.com/djolavbasoski
http://www.myspace.com/tillwestphunkwerk
http://www.myspace.com/piekarnia