Einstürzende Neubauten | Warszawa

Koncerty
Einstürzende Neubauten | Warszawa

Poniedziałek, 21 października 2024
godz: 18:00

Stodoła

ul. Stefana Batorego 10, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Drzwi: 18:00

Einstürzende Neubauten zapowiadają nowy album. Europejska trasa koncertowa od jesieni 2024 RAMPEN (apm: alien pop music)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Poszukują nowych form – podążając za nieodkrytymi dźwiękami i niewypowiedzianymi słowami. Od momentu założenia zespołu 1 kwietnia 1980 r. Einstürzende Neubauten wciąż przesuwają granice, a najnowszy materiał będzie tego dowodem. Te eksperymentalne badania terenowe, trwające ponad cztery dekady, wkraczają teraz w kolejny etap. W 44. roku istnienia zespół powraca do swoich korzeni, jednocześnie definiując się na nowo. To zmiana wizerunku, dla której berliński kwintet plus jeden stworzył w 2024 roku własny gatunek: apm – alien popmusic.

Ciągła ewolucja – tak najlepiej można podsumować dorobek Einstürzende Neubauten. Proces muzycznych zmian, który rozpoczął się wraz z debiutanckim albumem Kollaps w 1981 roku, a teraz objawia się wraz z wydaniem albumu Rampen – apm: alien pop music w kwietniu 24 roku, na którym Blixa Bargeld,N. U. Unruh, Alexander Hacke, Jochen Arbeit, Rudolph Moser i Felix Gebhard zaprezentują się ze swojej najbardziej nieprzewidywalnej i niekonwencjonalnej strony. Od połowy lat 80-tych Einstürzende Neubauten eksperymentowali na scenie z tym, co nazywają „rampami”: publicznymi improwizacjami z otwartym rozwojem i rezultatami; wyrzutniami do wciąż niezbadanych, które zespół wykonał w 2022 roku podczas bisu podczas ostatniej trasy Alles in Allem, a nagrania te posłużyły za podstawę nowego albumu.

 

Dzieci do 6 roku życia nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu.

Każdy uczestnik koncertu, bez względna na wiek, musi posiadać ważny bilet wstępu.


Einstürzende Neubauten | Warszawa | 21 października 2024 Poniedziałek, Stodoła

Biletomat.pl
163 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Einstürzende Neubauten | Warszawa Warszawa

Lust Supper – Rave With Your Slave

Sb, 20 kwietnia 2024
godz: 22:00

od 80 PLN
Einstürzende Neubauten | Warszawa Warszawa

L’AMOUR TOUJOURS

Sb, 20 kwietnia 2024
godz: 22:30

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →