DESTITUTE x CHINABOT pres. Jaeho Hwang + Neo Geodesia + Talachan | chmury

Koncerty
DESTITUTE x CHINABOT pres. Jaeho Hwang + Neo Geodesia + Talachan | chmury

Wtorek, 11 czerwca 2024
godz: 20:00

Chmury

ul. 11 Listopada 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

𝘿𝙀𝙎𝙏𝙄𝙏𝙐𝙏𝙀 i 𝕮𝖍𝖎𝖓𝖆𝖇𝖔𝖙 zapraszają do wspólnej celebracji najciekawszych zjawisk muzyki eksperymetalnej Azji, zacierającej granice między współczesną muzyką klubową a tradycyjnymi brzmieniami z Korei Południowej i Kambodży. Chmury to jedyny polski przystanek na europejskiej trasie członków kolektywu i labelu Chinabot: Jaeho Hwang i Neo Geodesia, także don’t miss! Ugoścmy ich licznie i gorąco zgodnie z naszym polskim, podwórkowym zwyczajem.

𝙅𝙖𝙚𝙝𝙤 𝙃𝙬𝙖𝙣𝙜 [Korea Południowa]

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

𝙚𝙭𝙥𝙚𝙧𝙞𝙢𝙚𝙣𝙩𝙖𝙡 • 𝙞𝙣𝙙𝙪𝙨𝙩𝙧𝙞𝙖𝙡 • 𝙜𝙖𝙗𝙗𝙚𝙧 • 𝙞𝙙𝙢

Jaeho Hwang to pochodzący z Seulu DJ, producent i artysta wizualny, który reinterpretuje tradycyjną koreańską instrumentację, wpisując ją w kontekst współczesnej muzyki klubowej. Południowokoreański artysta inspiruje się buddyjskim konceptem nietrwałości tożsamości. Jego pierwsza EP-ka, zatytułowana „Non-Self/비자아”, łączy mroczne, industrialne klubowe brzmienie z dźwiękami i samplami, zaczerpniętymi z tradycyjnej muzyki koreańskiej. W swojej twórczości Hwang bada poczucie własnej tożsamości w erze cyfrowej, odzwierciedlone w buddyjskim pojęciu anatty („nie-ja”), wychodząc z założenia, że nie ma niezmiennej, wiecznej duszy ani stałej istoty w żywych jestestwach.

Twórczość Hwang była do tej pory prezentowana na łamach Resident Advisor, Boiler Room, The Wire Magazine, BBC, DJ Mag i Xlr8r.

Z recenzji w DJ MAG: „(…) Hwang osiąga to [na albumie] poprzez łączenie elementów industrial techno, gabberu i eksperymentalnej muzyki elektronicznej z tradycyjnym koreańskim instrumentarium. Rezultatem tej wyjątkowej mikstury jest intensywna gonitwa dźwięków, które rozmawiają ze sobą w zawrotnym tempie; potężne kicki wprawiają jednocześnie miłe i świdrujące w uchu melodie, rozchwiane głosy i szalone efekty dźwiękowe w oszałamiający orbitalny ruch”

𝙞𝙜 www.instagram.com/jaeho111111/
𝙨𝙘 soundcloud.com/jaehohwang

𝙉𝙚𝙤 𝙂𝙚𝙤𝙙𝙚𝙨𝙞𝙖 [Francja/Kambodża/UK]

𝙚𝙭𝙥𝙚𝙧𝙞𝙢𝙚𝙣𝙩𝙖𝙡 • 𝙠𝙝𝙢𝙚𝙧 𝙢𝙪𝙨𝙞𝙘 • 𝙘𝙝𝙖𝙤𝙩𝙞𝙘 • 𝙖𝙗𝙨𝙩𝙧𝙖𝙘𝙩 • 𝙞𝙙𝙢

Neo Geodesia to projekt Saphy Vong, francusko-kambodżańskiego artysty audiowizualnego, urodzonego w obozie dla uchodźców w Tajlandii, po tym jak jego rodzice uciekli przed Czerwonymi Khmerami, i dorastającego na przedmieściach Nancy we wschodniej Francji. Jego unikalna muzyczna perspektywa łączy etos DIY i ekperymentu, który przenika obydwa konteksty kulturowe, w których dorastał Vong: lokalną hardcore’ową i grindcore’ową scenę scenę Nancy, w której odnalazł się jako nastolatek oraz dźwięki Kambodży, poznawane przez młodego artystę, dzięki pirackim kasetom i VHSom z khmerskim popem, karaoke, śpiewami mnichów i filmami, puszczanymi w domu przez rodziców.

Jego ostatni projekt poświęcony jest łączeniu procesów właściwych dla elektronicznej muzyki eksperymentalnej z tradycyjną muzyką khmerską oraz eksploracji najdalszych granic dźwiękowej ekspresji, takiej jak noise, tradycyjne khmerskie pieśniarstwo funeralne, niekontrolowane szaleństwo (Baek Sloy) czy festywne piosenki Romvong. Na przestrzeni lat zaczął koncentrować się jednak mniej na ciężkości, a bardziej na płynności, teksturach granularnych i oszałamiających polirytmiach.

Aktywny od ponad dekady pod pseudonimem Lafidki, tworzył, Vong komponował i wydawał muzykę w Orange Milk Records. Jego twórczość pojawiła się na łamach mediów takich jak Resident Advisor, NPR, NTS, BBC, Mixmag, The Quietus oraz Bandcamp Daily. Występował u boku takich artystów jak Foodman, Evicshen, Object Blue, Why Be, Zoë mc Pherson, Sunik Kim, Ecko Bazz, Still. Jego muzyka była grana przez Drew McDowalla, Hiro Kone, Zuli czy Animistic beliefs.

𝙞𝙜 www.instagram.com/neogeodesia/
𝙨𝙘 soundcloud.com/chinabot/sets/neo-geodesia-2562-neon-flames

𝙏𝙖𝙡𝙖𝙘𝙝𝙖𝙣 [Polska]

𝙙𝙚𝙘𝙤𝙣𝙨𝙩𝙧𝙪𝙘𝙩𝙚𝙙 𝙘𝙡𝙪𝙗 • 𝙚𝙭𝙥𝙚𝙧𝙞𝙢𝙚𝙣𝙩𝙖𝙡 • 𝙪𝙠 𝙗𝙖𝙨𝙨 • 𝙬𝙖𝙫𝙚

Talachan to producent eksperymentalnej muzyki elektronicznej pochodzący z Siedlec. W jego twórczości można usłyszeć ogrom nawiązań, sampli i tekstur pochodzących ze starych gier wideo. Ostatni album „In the State of Emergency” wydany poprzez BAS Kolektyw, został dedykowany pamięci zmarłego game designera Kenjiego Eno, autora „D2” gry survival horror ekskluzywnie wydanej na konsolę Sega Dreamcast w 1999 roku. Muzyka Talachana utrzymywana jest w mrocznych i niepokojących klimatach, aktualnie artysta pracuje nad swoim nowym albumem, z którego zaprezentuje niewydane wcześniej utwory na żywo.

𝙨𝙘 soundcloud.com/ttalachan
𝙞𝙜 www.instagram.com/talachan.oregano/

𝕮𝖍𝖎𝖓𝖆𝖇𝖔𝖙

Chinabot to platforma i kolektyw, który ma na celu zmianę dyskursu o muzyce azjatyckiej, poprzez wspieranie globalnego ruchu skupionego wokół muzyki eksperymentalnej tworzonej przez azjatycką diasporę. Chinabot celebruje odważne muzyczne eksploracje spoza główneg nurtu. Jazz folk, eksperymentalny ambient, mutant techno: niezależnie od gatunku, Chinabot to niewyczerpane źródło nowych brzmień, które zainteresują każdego poszukującego słuchacza. Platforma Chinabot funkcjonuje aktualnie jako wytwórnia płytowa i program radiowy oraz aktywnie zajmuje się promocją wydarzeń.

𝙞𝙜 www.instagram.com/chinabotasia/
𝙮𝙩 youtube.com/@CHINABOT

𝘿𝙀𝙎𝙏𝙄𝙏𝙐𝙏𝙀 (fka MESTIÇO)

ˣˣˣ no boundaries ˣˣˣ

ˣˣˣ no genres ˣˣˣ

ˣˣˣ no genders ˣˣˣ

ˣˣˣ no borders ˣˣˣ

ˣˣˣ no specifications ˣˣˣ

𝙞𝙜 www.instagram.com/destitute___
𝙨𝙘 soundcloud.com/destitutepl

 

 


DESTITUTE x CHINABOT pres. Jaeho Hwang + Neo Geodesia + Talachan | chmury | 11 czerwca 2024 Wtorek, Chmury

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

DESTITUTE x CHINABOT pres. Jaeho Hwang + Neo Geodesia + Talachan | chmury Warszawa

Falstart

Cz, 27 czerwca 2024
godz: 23:00

DESTITUTE x CHINABOT pres. Jaeho Hwang + Neo Geodesia + Talachan | chmury Warszawa

TRAPBOX X 009 // WARSAW 27.06

Cz, 27 czerwca 2024
godz: 23:00

DESTITUTE x CHINABOT pres. Jaeho Hwang + Neo Geodesia + Talachan | chmury Warszawa

K-BAR SHOWCASE | CRACKHOUSE

Pt, 28 czerwca 2024
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →