AURA by LIVVY pres. GREG MIRROR x HOLY B

Koncerty
AURA by LIVVY pres. GREG MIRROR x HOLY B

Sobota, 01 czerwca 2024
godz: 18:00

Przystań Nowa Fala

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

AURA to niezwykła podróż w stylu boho. Doświadcz tych chwil magii w otoczeniu orientalnych dźwięków muzyki elektronicznej rozchodzących się od promieni zachodzącego słońca do blasku księżyca nad Warszawską Wisłą. Daj unieść się swobodzie i lekkości. Ten wieczór wprowadzi Was również w tajemniczy świat kart. Wróżka Margot odkryje przed wami sekrety przyszłości. Na miejscu będzie można również ozdobić swoją twarz i ciało pięknym plemiennym makijażem w stylu bohemian. Dołącz do nas, aby stworzyć wspomnienia, które będą świecić przez długi czas.
LINE UP:
LIVVY – artystka, która swoją muzyką przenosi słuchaczy w orientalną przygodę. Jej występ to połączenie pasji i energii, a przy tym mistycznie splata rytm elektronicznej muzyki, tworząc unikalne doznania dźwiękowe. LIVVY na co dzień podbija polską scenę, ale również rynek zagraniczny. Swoje umiejętności prezentuje w klubach w Berlinie, na Mykonos i Ibizie.

Holy B – człowiek z wieloma talentami. Uwielbia eksperymentować i jednocześnie harmonijnie je łączyć. Pasjonat organic/deep house i progressive melodic. Jego sety głównie wybrzmiewały na plażach i klubach Koh Phangan w Tajlandii. Każdy występ to magiczna, niekończąca się podróż w głąb siebie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

GREG MIRROR – Dj i producent muzyczny. Miłośnik organicznych dźwięków, głębokiego pulsacyjnego basu i szamańskich perkusjonaliów. Style, którymi karmi i nasyca to: deep house/organic/progressive. Reprezentant Trójmiasta z klimatów organic. Greg mirror z innymi artystami od kilku lat zanurzając się w dalekie podróże po dźwiękach pracuje nad pierwszym albumem. Ma za sobą występy w licznych klubach/ na rooftopach/ najlepszych północnych beach barach oraz restauracjach na imprezach boho organic. Występował również na medytacjach aktywnych dając hipnotyzującą sensualną muzykę uwalniającą dusze i ciało.
Tix:
18:00 – 22:00 FREE
22:00 – END 20 PLN
Dresscode:
Be yourself!Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

AURA by LIVVY pres. GREG MIRROR x HOLY B Warszawa

Ruby Waters | Warszawa

Pn, 17 czerwca 2024
godz: 19:00

AURA by LIVVY pres. GREG MIRROR x HOLY B Warszawa

HOZHO | Warsaw

Pt, 21 czerwca 2024
godz: 22:00

od 60 PLN
AURA by LIVVY pres. GREG MIRROR x HOLY B Warszawa

EKLOSIUM Experience

Pt, 21 czerwca 2024
godz: 21:00

od 65 PLN
AURA by LIVVY pres. GREG MIRROR x HOLY B Warszawa

THE X FESTIVAL 2024 | BEFORE PARTY

Pt, 21 czerwca 2024
godz: 22:00

od 45 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →