Mała Czarna presents ArtJack + Barelyme

Clubbing
Deep house Electronic Tech House Techno

Sobota, 21 listopada 2015
godz: 22:00

Mała Czarna

ul. Wałowa 29, Tarnów

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ArtJack – dwaj bracia, Artur i Jacek. Można powiedzieć, że jest to połączenie dwóch pokoleń, gdyż różnica wieku między nimi wynosi 9 lat. Ten duet od zawsze dogadywał się bez słów, nie inaczej było z muzyką.

Młodszy Jacek śledził jak starszy brat kolekcjonuje płyty z muzyką elektroniczną. Kiedy jego rówieśnicy pasjonowali się takimi stylami jak hip hop i reggae, on wiedział że muzyka elektroniczna podsłuchana z płyt starszego brata jest tym co mu odpowiada.

Szybko stała się ich wspólną pasją, do tego stopnia że samo jej słuchanie i uczestniczenie w imprezach nie wystarczyło. Naturalną więc koleją rzeczy stał się krok w kierunku nauki jej miksowania.

W ich miksach usłyszeć możemy mieszankę takich stylów, jak deep house, tech house, techno.

Michał aka Barelyme młodość spędził przy muzyce gitarowej udzielając się perkusyjnie i vokalnie. W elektronicznej muzyce tanecznej zakochał się stosunkowo niedawno, w 2005 roku.

Wtedy tez dołączył do kolektywu „Ergetyzm Night”, gdzie razem z Joshua, Viktorem i Dziadkiem, grywali w klubach Tarnowskich i Krakowskich.

W późniejszym okresie nawiązał stałą współpracę z Menessem i Viktorem, tworzących „Prosta Melodie”. Interesuje go istota produkcji muzycznej, dźwięki przyjemne technicznie i minimalistycznie.