H&M Loves Music & DJs: JOZIF

Clubbing
Deep house House

Sobota, 20 lipca 2013
godz: 13:00

Zatoka Sztuki

Aleja F.Mamuszki 14, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Jozif
Jozif to gwiazda świeżej krwi, niezwykle utalentowany i płodny producent i remikser (ma na koncie chociażby bootlegi Adele i The Beatles). Jako jedyny, obok Johna Digweeda, został niedawno rezydentem cyklu Bedrock – to ogromne wyróżnienie.
Ten członek topowego teamu Crosstown Rebels, często gra obok Troxlera, Jonesa i Lazarusa, wydaje też dla takich labeli jak Wolf +Lamb. Co oprócz tego? Świetnie przyjęte w 2010 roku produkcje i remiksy oraz podcast dla Resident Advisor. Stała rezydentura w „We love” na Ibizie dopełnia tylko wyśmienity dorobek tego młodego i niezwykle entuzjastycznego artysty.
Adam Bekett
Professional Dreamer! Rzadkie połączenie? Rzeczywiście, Adam Bekett jest unikatową osobowością na polskiej scenie klubowej. Swoboda, z którą porusza się wśród różnych gatunków elektroniki i wyselekcjonowane brzmienie w jego setach, to efekty 9 lat solidnego doświadczenia djskiego.
Proste, łatwe rozwiązania nie są dla niego. Adam Bekett ma potrzebę tworzenia, konstruowania i pokonywania przeszkód. W jego idealnym świecie nie ma formalnych, wiekowych, społecznych, kulturowych barier dla muzyki. Muzyka ma cieszyć, łączyć inspirować. Idealny świat nie może istnieć? Spróbujcie powiedzieć to Adamowi.
Bekett rezydował w najważniejszych klubach stolicy. Pierwsze imprezy grywał w Le Madame, które otworzyły mu drogę do reszty klubów tj. LUZzTRO, PIEKARNIA czy VINYL z którymi utożsamia on swój największy rozwój w karierze. Dzięki tak dobremu startowi i potrzebnej konsekwencji stał się regularną atrakcją parkietów w całej Polsce. SOLAR, SQ, 1500m2, BASEN, METRO, DELITE, SOHO, CUTE, CIEŃ, PROZAK, MONO BAR, NOBO – ilość miejsc które odwiedził z roku na rok się powiększa.
Jest on również współtwórcą projektów „REZI.DANCE”, oraz „Big Boat Party czyli Wielkie Falowanie w stylu Popłyń”, a od listopada 2011 roku jest również opiekunem i promotorem klubów Luzztro i 55.
Adam Zasada
Adam Zasada to młody DJ z Warszawy. Zwycięzca międzynarodowego konkursu Burn Studios, rezydent DJ w Cafe Mambo na Ibizie, oraz gospodarz imprez SLOWmotion. W wieku zaledwie 19 lat grał już w Kuwejcie, Privilege Ibiza (największym klubie na świecie), czy też Pacha London. Dzielił scenę z takimi gwiazdami jak: Pete Tong, Bob Sinclar, Solomun, Claude VonStroke, czy też Eats Everything. Niedawno zadebiutował kawałkiem „Destiny” na Pets Recordings, które już w dniu premiery zostało ogłoszone „Tune Of The Week” przez największy międzynarodowy magazyn o muzyce elektronicznej „Mixmag”. To wszystko nadało błyskawiczny charakter jego karierze.


Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

H&M Loves Music & DJs: JOZIF Sopot

???? ?? ????? – Introversion

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:00

H&M Loves Music & DJs: JOZIF Sopot

Karolina Czarnecka – Sopot

Sb, 23 listopada 2019
godz: 19:30

H&M Loves Music & DJs: JOZIF Sopot

Kamp! w Sfinks700 – 30.11 / Live Tour

Sb, 30 listopada 2019
godz: 20:00

H&M Loves Music & DJs: JOZIF Sopot

Sonbird / Sopot / 07.12.2019

Sb, 07 grudnia 2019
godz: 19:00

H&M Loves Music & DJs: JOZIF Sopot

Adriatique

Sb, 14 grudnia 2019
godz: 22:00

od 60 PLN