Ósmy dzień tygodnia #5: Joana, süda, Keytov, SIM.on

Koncerty
Ósmy dzień tygodnia #5: Joana, süda, Keytov, SIM.on

Niedziela, 16 kwietnia 2023
godz: 12:00

HOUSE Szkolna

ul. Szkolna 17, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na piątą edycję naszych dziennych imprez, dzięki którym dodajemy do tygodnia dodatkowy dzień na tańce, hulanki i swawole🕺🏠
„Dwoje młodych ludzi o marzy o własnym lokum, w którym chcieliby zaznać odrobiny prywatności.” Tak brzmi streszczenie filmowej realizacji opowiadania Marka Hłaski o tym samym tytule. Zarówno bohaterom opowieści legendarnego polskiego pisarza, jak i Wam również chcielibyśmy zaproponować miejsce, w którym poczujecie się jak w domu. Nasze niedzielne wydarzenie dedykujemy zarówno tym po nocnych maratonach jak i tym, którzy piątkowe i sobotnie noce przeznaczają na odpoczynek, by w niedzielę obudzić się z siłą do działania. „Ósmy dzień tygodnia”,to wydarzenie dzienne, obietnica zabawy bez zaciągania niepotrzebnego długu czasu potrzebnego na odsypianie i odpoczynek. Przełamujemy stereotypy o imprezowaniu tylko w nocy, wierząc, że gdyby Marek Hłasko dalej był wśród nas, na pewno wypiły szota przy house’owym barze.
Kilka słów o gospodarzach cyklu: Chłopaki reprezentujący poznański duet KVSN: Keytov i Sim.on już od jakiegoś czasu czując lukę w pojmowanej przez nich muzycznej przestrzeni klubowego światka, sami szukali pomysłu na załatanie jej. Efektem poszukiwań okazać ma się „Ósmy dzień tygodnia”. I choć ciężko sklasyfikować muzykę jaką chcą przekazać publiczności i poddać ją podziałowi na gatunki, wolą wcale się tym nie przejmować i dać się ponieść emocjom i umiejętnościom za konsolą. Ma być groove, ma być tłusto, ma być inaczej, a co najważniejsze nie ma być osoby na parkiecie, która będzie mogła oprzeć się tańcu.
Line up:
Joana
süda
Keytov
SIM.on
tax: 20 zł
(100% zysków z bramki przeznaczamy dla artystów)
Wydarzenie wspiera On Lemon!Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →