IMPORT! – DESYN MASIELLO

Clubbing

Sobota, 23 kwietnia 2005
godz: 0:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Desyn Masiello – typowany na największą gwiazdę sceny dj-skiej przez tuzy clubbingu takie jak John Digweed, Deep Dish, Sander Kleinenberg czy Danny Howells zagra podczas kolejnej edycji Importu! W sobotę 23 kwietnia w warszawskim klubie Piekarnia podziwiać będziemy mogli grację i nowatorstwo, z jakim Masiello penetruje w swoich setach przeróżne odcienie muzyki house (od deep przez funky, aż po progressive).

Choć od jego profesjonalnego debiutu minęło dopiero pięć lat, kariera londyńskiego dj-a z roku na rok nabiera większego przyspieszenia. Pierwszymi, którzy zwrócili na młodego Brytyjczyka szerszą uwagę byli legendarni Deep Dish. Efektem tej współpracy firmowana przez Masiello trzecia część kompilacji "In House We Trust" oraz mordercza trasa (80 występów w 100 dni!) promująca wydawnictwo w najlepszych klubach świata.

Niemniejsze wrażenie Desyn zrobił na Johnie Digweedzie – niekwestionowany heros progresywnego światka w jego ręce właśnie oddał niedawno pierwszy wolumin nowej serii wydawniczej "Bedrock Original Series". Grację i nowatorstwo, z jakim Masiello penetruje w swoich setach przeróżne odcienie muzyki house (od deep przez funky, aż po progressive), nagrodzono ostatnio nominacją w kategorii najlepszy Essential Mix na antenie BBC Radio 1 w 2004 roku.

Na tym nie kończy się jego przygoda ze słynną radiową audycją – szef cenionych wytwórni Alternative Route i Sex On Wax, a także członek producenckiego kombo The Idiots, przybywa do Polski zaledwie w miesiąc od swojego drugiego Essential Mixu, tym razem zarejestrowanego na żywo podczas tegorocznej Winter Music Conference w Miami.