5 Years a Rave x ATR bday

Clubbing
5 Years a Rave x ATR bday

Sobota, 10 października 2020
godz: 23:59

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętamy jak dziś ten moment, kiedy to 5 lat temu odpaliliśmy agregat o mocy zaledwie 5kW gdzieś w środku lasu.. Był to spontaniczny rave, na który przyjechało około 70 osób, po uprzednim sms’ie do znajomych i zbiórce na stacji benzynowej. Scena stała i wszyscy bawili się najlepiej ❤️ Dalsza droga była nieprzewidywalna i wyboista, zrobiło się bardziej wielowymiarowo, a twór ewaluował i rodził też masę problemów i wyrzeczeń w okresie przygotowań. Nic jednak nie zmienia faktu i już dawno utwierdziliśmy się w tym przekonaniu że małe festiwale „DIY” to najlepsze co może nas spotkać pod względem muzyki, piękna otaczającej natury, tolerancji, wolności w byciu sobą w stu procentach.
Po kilku latach wygląda to zupełnie inaczej. Nasz las rozszerzył się do klubów w całej Polsce i takich autorskich imprez jak Garden of God, Back to the forest, Ater Ego, kATeRing, Babylon House, Guess who’s back?! czy oczywiście Agregatik. Udało nam się zaprosić ostatnimi czasy takich artystów jak m.in. Mira, Bebetta, Nico Stojan, Rey&Kjavik, Sven Dohse, Stereo Express, Sascha Cawa, Third Son, Introversion, Bonjour Ben czy Peter Schumann oraz sporą część czołówki naszej polskiej sceny.
Oprócz 5. urodzin naszego kolektywu będziemy obchodzić również ‚kolejne’😃 urodziny ojca założyciela ATR czyli Mitch’a ! Z tych wszystkich okazji postanowiliśmy zaprosić samych polskich artystów, których cenimy zarówno zawodowo jak i prywatnie by w jak najlepszy i najbardziej rodzinny sposób celebrować nasze święto.
Zagrają:
Piotr Bejnar / Otake Rec.
LuLu Malina / Stardust
Truant / Smolna
Sassafras Tree / ATR Kollektiv
Matt Bogucki / TwoMinds
ADM / ATR Kollektiv
lights: Lumen Art
deko: PiesOgrodnika / ATR Crew
Tax: 30pln
RA: www.residentadvisor.net/events/1425733
***
Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zarządzeniami sanitarnymi. Ilość miejsc ograniczona! Załóż maseczkę, dezynfekuj dłonie i trzymaj dystans! We wnętrzu zajmujemy miejsca siedzące.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

5 Years a Rave x ATR bday Poznań

Bass Astral x Igo Ensemble Poznań

Cz, 29 października 2020
godz: 17:00

5 Years a Rave x ATR bday Poznań

Tylko Polskie Techno x Tama

Sb, 31 października 2020
godz: 23:00

5 Years a Rave x ATR bday Poznań

After School Lazy Monday

Pn, 02 listopada 2020
godz: 21:00

5 Years a Rave x ATR bday Poznań

Serotonina. x Goldie [zmiana daty]

Śr, 04 listopada 2020
godz: 16:00