Sadzimy Techno Las | Let’s Plant a Techno Forest

Festiwale
Sadzimy Techno Las | Let’s Plant a Techno Forest

Sobota, 05 września 2020
godz: 12:00

Gospodarstwo Agroturystyczne

Stefanów 62, Oświęcim

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

[ENG below] Zapraszamy na trzecią już edycję wydarzenia Sadzimy Technolas!

5 i 6 września spotkamy się znów w Młynie Doliny Pięciu Stawów. Idea, która przyświeca tej inicjatywie jest bardzo prosta: wracamy do korzeni i doprawiamy je techno. W ciągu dnia sadzimy drzewa, w nocy tańczymy do utraty tchu. Tak jak w zeszłym roku będziecie mieli szansę uczestniczyć w różnorodnych warsztatach, zrelaksować się wśród natury i stać się częścią niesamowitej społeczności jaką jest Techno Las! Podczas sadzenia Techno Lasu nie może zabraknąć najlepszej selekcji muzycznej, którą, tak jak w zeszłym roku, zaserwują najlepsi polscy artyści wspierający ekologiczną koncepcję wydarzenia. Zgodnie z tradycją gwarancją uczestnictwa w wydarzeniu jest zakupienie sadzonki.

W 2018 roku, udało nam się posadzić ponad 400 nowych drzew! Podczas drugiej edycji, posadziliśmy aż 774 drzewa!

[ENG] We invite you to the third edition of the Let’s Plant The Technoforest event!

We are meeting again on the 5th and 6th of September at the Młyn Dolina Pięciu Stawów. The idea that guides this initiative is very simple: we go back to the roots and season them with techno. During the day we plant trees, at night we dance till losing our breath. Just like last year you will have the chance to participate in a variety of workshops, relax in nature and become part of the incredible community that is Techno Forest! When planting Techno Forest the best selection of music will be served by the best Polish artists supporting the ecological concept of the event. We will announce the first names of artists soon! According to tradition, to participate in the event you must purchase the seedlings.

We planted 476 trees last year, how much will we plant this year?

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Sadzimy Techno Las | Let’s Plant a Techno Forest | 5 września 2020 Sobota, Gospodarstwo Agroturystyczne

Biletomat.pl
59 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.