KULturalia 2023 | Lublin

Festiwale
KULturalia 2023 | Lublin

Piątek, 26 maja 2023
godz: 19:00

Dziedziniec Gmachu Głównego KUL

Al. Racławickie 14, Lublin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

📆 Dni Kultury Studenckiej – KULturalia (wcześniej pod nazwą Kulaż) to cykliczny, sztandarowy projekt Uczelnianego Samorządu Studentów KUL, organizowany od 1974 roku i promujący wysoką kulturę studencką.

Przedsięwzięcie na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń akademickich, realizowanych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Cieszy się ono popularnością wśród studentów i mieszkańców Lublina. Posiada także ugruntowaną pozycję wśród lubelskich imprez kulturalnych. KULturalia jako jedyne w Polsce odbywają się bez udziału podmiotów powiązanych z branżą alkoholową oraz tytoniową.

Celem wydarzenia jest animacja życia akademickiego oraz integracja środowiska studenckiego. W tym roku wydarzenie spełnia także rolę charytatywną – częściowy dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie.

Kulminacyjnym punktem tegorocznych KULturaliów są dwudniowe KULturaliowe Koncerty Muzyczne z udziałem znamienitych gwiazd.
W dniach 26-27.05.2023 roku na Dziedzińcu Gmachu Głównego KUL wystąpią: Sylwia Grzeszczak, Happysad, Ania Karwan oraz Natalia Szroeder.


🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


KULturalia 2023 | Lublin | 26 maja 2023 Piątek, Dziedziniec Gmachu Głównego KUL

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Lublin

KULturalia 2023 | Lublin Lublin

INTERZIOMALE @ PLENER

Pt, 02 czerwca 2023
godz: 20:00

KULturalia 2023 | Lublin Lublin

ZA GROLSCH KULTURY!

Sb, 03 czerwca 2023
godz: 21:00

KULturalia 2023 | Lublin Lublin

TANGO W PLENERZR

Sb, 03 czerwca 2023
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →