Seb & Rodrugezz // NE-ON

Clubbing
Seb & Rodrugezz // NE-ON

Sobota, 26 listopada 2022
godz: 22:00

Lastriko

Gołębia 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

SEB & RODRIGEZZ [Wrocław]
Dwóch przyjaciół, którzy od ponad dwudziestu lat współtworzą wrocławską scenę muzyki elektronicznej. Odwiedzili większość klubów w Polsce i wystąpili na największych polskich festiwalach. Aktywnie działają jako promotorzy zapraszając do Wrocławia najciekawsze postacie sceny elektronicznej na świecie. Wspomagają początkujących i ambitnych DJ-ów.
Ich sety to eklektyczna mieszanka muzyki house/deep house/tech house z zaakcentowanym wyraźnym groovem. Doskonale czują klimat każdej imprezy – zawsze tanecznie, zawsze różnorodnie, za każdym razem inaczej!
SEB
Na scenie muzycznej od ponad 20 lat. Swoje sety opiera na deepowo-tech housowej stylistyce oraz nietypowych połączeniach wzbogaconych o żywe bębny i etniczne elementy. Jako rezydent reprezentował wiele wrocławskich klubów. Najdłużej współpracował z Drogą do mekki, gdzie zajmował się oprawą muzyczną. Stworzył i prowadził klub LOG:IN. W stolicy Dolnego Śląska zorganizował niezliczoną liczbę imprez i koncertów.
Współpracuje przy wielu muzycznych projektach. Jest współtwórcą mini festiwalu WAKE UP!, pracuje przy Snowee Music Trip, tworzy komercyjne playlisty muzyczne. Od 2022 roku jest odpowiedzialny za scenę FLOW na LAS FESTIVAL. Razem z Gosią i Martyną tworzy projekt DEEP FLOW JOGA czyli jogą z muzyką na żywo.
Przez 9 lat był rezydentem klubu Pralnia oraz członkiem agencji Affekt. Nieustannie poszukuje i zaraża ludzi dobrą muzyką.
RODRIGEZZ
Miłośnik czarnych płyt i zapalony ich kolekcjoner. Na scenie klubowej aktywnie działa od 2001 roku. Od początku muzycznej przygody w swoich setach umiejętnie łączy house z techno, electro czy break’ami.
Promotor, współtwórca kampanii społecznych, instalacji multimedialnych. Współzałożyciel nie istniejącego już stowarzyszenia iMPULSE OF TUNES. Od blisko 10 lat związany z Projekt Pralnia gdzie jest rezydentem, bookerem, a w ostatnich latach pełnił również rolę managera. Organizator wydarzeń, na których zagościli m.in.: Joris Voorn, Adriatique, RØDHÅD, me, Mind Against, KAS:ST i wielu innych. Od 2015 roku współzałożyciel oraz członek wrocławskiej agencji Affekt.



Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Seb & Rodrugezz // NE-ON Kraków

Egodrop 13th Anniversary

Sb, 03 grudnia 2022
godz: 22:00

Seb & Rodrugezz // NE-ON Kraków

TEKNIKA / JoLi Bday Party

Sb, 03 grudnia 2022
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →