Dub Temple # 128 – Radikal Guru – New Album pre-release session! Mack, Kuzyn, DubseedSS

Clubbing
Dub Temple # 128 – Radikal Guru – New Album pre-release session! Mack, Kuzyn, DubseedSS

Piątek, 30 października 2020
godz: 23:00

STK 47 - Warehouse

Jana Dekerta 47, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Witajcie! Pomimo różnych trudności jakie fundują nam obecne czasy i tymczasowej „bezdomności” nie chcemy zostawiać Was bez dubowej wibracji i postanowiliśmy odpalić również październikową edycję w dobrze znamym większości z Was miejscu czyli na Dekerta 47! Okazja ku temu jest wyborna, gdyż kilka dni później światło dzienne ujrzy kolejny album najbardizej znanego w PL producenta dub Radikal Guru. Będzie to świetna okazja aby sam twórca przedpremierowo i na żywo zapoznał Was z tym co się na nim znajdzie plus oczywiście poczęstował Was innymi tjunami które dobrze już znacie 😉 O porządną rozgrzewkę przed jego setem zadba właściciel labelu Moonshine Records Mack a lokalne wsparcie zapewnią Kuzyn oraz Dubseed. Mamy nadzieję do zobaczenia 31.10 pod sound systemem!

:: DUB TEMPLE # 128
:: 31.10.2020 Kraków, STK47, Dekerta 47

:: RADIKAL GURU – New album launch set!
:: MACK / Moonshine Rec.
:: KUZYN
:: DUBSEED SOUND SYSTEM
:: start: 21.30
:: wstęp: 30pln

:: RADIKAL GURU
Radikal Guru czyli Mateusz Miller to urodzony w Kwidzynie producent oraz dj. Obecnie jest on jedynym polskim producentem muzyki dub i dubstep rozpoznawalnym na międzynarodowej scenie. Jego styl jest przepełniony wpływami roots reggae, uk dub oraz muzyki dalekiego wschodu, dzięki czemu wzbudza szerokie zainteresowanie w bardzo rożnych kręgach muzycznych. Początkowo eksperymentował z muzyką Trip-Hop, Asian Underground, Drum n Bass i Jungle a w 2005 powstało jego pierwsze demo „The East-West Connection” na którym połączył te style. Przebywał wtedy w Cork w Irlandii, gdzie jego muzyka spotkała się z dużym zainteresowaniem. W międzyczasie w produkcjach RG zaczęło pojawiad się coraz więcej wpływów muzyki Dub i Dubstep. W 2008 zdobył szersze grono słuchaczy dzięki wydanej w brytyjskim labelu Z-Audio/Dubbed Out Records serii winylowych singli, które przez wiele tygodni nie schodziły z list bestsellerów brytyjskich sklepów z muzyką niezależną. Jego kompozycje zostały docenione przez opiniotwórcze audycje radiowe i grane m.in. przez BBC Asian Network, Polskie Radio, Sub Fm, Rinse FM. Energiczne sety Radikal Guru cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności a rosnąca popularność przełożyła się na setki występów na festiwalach i w klubach w całej Europie a także w USA, Australii, Nowej Zelandii, Indiach, Meksyku i wielu innych.
Od 2009 roku Radikal Guru współpracuje z polską wytwórnią Moonshine Recordings, nakładem której wydał trzy świetnie odebrane długogrające albumy oraz kilka singli winylowych. W studiu współpracował z wokalistami z najwyższej półki m.in. Earl 16, Solo Banton, El Fata, Cian Finn, Echo Ranks czy Dan Man.
W listopadzie 2020 ukaże się czwarty studyjny album Radikal Guru zatytułowany ‘Beyond The Borders’.
Social media:
http://www.facebook.com/RadikalGuruOfficial
http://www.radikalguru.com/
https://www.instagram.com/radikalgurudub
Radikal Guru Lockdown Dub Session 2020

Radikal Guru ft Tenor Youthman – Radical

Radikal Guru ft Violinbwoy – Desert Flower

Radikal Guru ft YT – Stay Calm

Radikal Guru – Earthwalker
https://www.youtube.com/watch?v=X9lJeqZPePU
Radikal Guru – Dread Commandments

:: MACK
MACK to trójmiejski dj i promotor, który od ponad dekady działa aktywnie na polskiej scenie undergroundowej muzyki elektronicznej. Od 2007 roku prowadzi skupiający się na basowej muzyce sklep płytowy Mash-up Records. W 2009 roku założył wytwórnię Moonshine Recordings, która między innymi za sprawą wydawnictw takich artystów jak Radikal Guru, RSD, DJ Madd czy 6Blocc zyskała spore uznanie na całym świecie. Katalog labelu liczy już ponad 50 wydawnictw winylowych z udziałem producentów i wokalistów z najodleglejszych zakątków globu jak Nowa Zelandia, Australia, Brazylia czy USA.

http://www.moonshine-recordings.com/
https://www.instagram.com/moonshinerec/
https://www.facebook.com/Moonshine.Rec/
https://www.mash-up.pl/Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Dub Temple # 128 – Radikal Guru – New Album pre-release session! Mack, Kuzyn, DubseedSS Kraków

Ustawka krakowska

Cz, 31 grudnia 2020
godz: 22:00

Dub Temple # 128 – Radikal Guru – New Album pre-release session! Mack, Kuzyn, DubseedSS Kraków

Pierwsze TECHNO TECHYES po pandemii

Cz, 31 grudnia 2020
godz: 22:00

Dub Temple # 128 – Radikal Guru – New Album pre-release session! Mack, Kuzyn, DubseedSS Kraków

Mall Grab x Prozak 2.0

Pt, 12 marca 2021
godz: 23:30

od 45 PLN
Dub Temple # 128 – Radikal Guru – New Album pre-release session! Mack, Kuzyn, DubseedSS Kraków

Meute – Kraków

Śr, 17 marca 2021
godz: 20:00

od 79 PLN