Rave Na Pustyni 2024

Koncerty
Rave Na Pustyni 2024

Sobota, 03 sierpnia 2024
godz: 17:00

Róża Wiatrów

Pustynia Błędowska, Klucze

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Rave na Pustyni to niezapomniana wyprawa do zapierającej dech w piersiach scenerii, gdzie piasek wiruje w rytmie muzyki, a niebo rozświetlają tysiące gwiazd. To nie tylko impreza, to podróż do magicznego świata, gdzie wszystko jest możliwe.. Wyruszamy tradycyjne w pierwszą sobotę sierpnia. Jak co roku Wasze ciała doświadczą połączenia muzyki z naturą, serca będą bić w rytmie pulsującego techno, a umysły odpoczną od codzienności. Poczujecie wolność, nabierzecie nowej energii, spotkacie wspaniałych ludzi, a piach jeszcze długo będziecie wysypywać ze swoich butów!

Naszym celem od zawsze jest zapewnienie Wam doskonałej muzyki, podanej w najsoczystszej formie. To właśnie z naszej miłości do muzyki tworzymy to wydarzenie i wielką radością dzielimy się nim z Wami!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nie możemy już dłużej utrzymywać tego w tajemnicy dlatego od razu odsłaniamy pierwsze muzyczne karty! Gotowi na przygodę? Zapraszamy! 🙂

[A-Z]

Carla Roca (PL)

Seraph (PL)

SHDW (DE)

Parallx (DE)

Wydarzenie 18+


Rave Na Pustyni 2024 | 3 sierpnia 2024 Sobota, Róża Wiatrów

Biletomat.pl
130 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Klucze

Rave Na Pustyni 2024 Klucze

Rave Na Pustyni 2024

Sb, 03 sierpnia 2024
godz: 17:00

od 130 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →