Sea Side

Clubbing
Drum n Bass

Piątek, 12 października 2018
godz: 23:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Szósta edycja cyklu Sea Side, czyli kolejna dawka głębokich brzmień w tempie 174 bpm, dostarczonych przez Addiction Records.

Gospodarz nocy – ROS addiction, tym razem zaprosił do wspólnego grania Mortem DNB & NATT

Mortem DNB
> Karol Ziober to 24-letni polski producent perkusji i basów. Po pierwszym wydaniu w 2010 roku na IM: LTD zaczął budować swoją reputację wśród największych nazwisk w grze, gdzie teraz jego melodie są grane na całym świecie. Jego ostatnie wydawnictwo „The Touch” (które zostało dodatkowo zremiksowane przez Saber) był wielkim krokiem naprzód dla Mortem, który otworzył drzwi dla największych wytwórni. Jego kolejne wydanie, wydane przez Critical: Modulations, uczyniło go jednym z najświeższych talentów do obejrzenia.
SC: www.soundcloud.com/mortem1

NATT
> Dj/Producent, związany z Trójmiejską sceną klubową od wielu lat. Na swoim koncie ma wydawnictwa dla wytwórni takich jak: Vimpire Records (UK), ClearConceptions (UK) czy Audio Plants (RU). Aktualnie współtworzy projekt DREN.
SC: www.soundcloud.com/nattdnb

ROS addiction
> Aktywny na scenie od 1995 roku, cechuje go otwartość umysłu i niezwykły eklektyzm. Właściciel labelu Addiction Records. Ros to pierwszy Polak w słynnym londyńskim klubie Fabric, pojawił się tam dwukrotnie u boku LTJ Bukem’a przy okazji cyklu FabricLive – „Bukem In Session”. Miał też przyjemność stanąć za deckami w wielu innych europejskich klubach. Działa również jako promotor, gdzie jego cykliczne imprezy Addiction Night, Atmosphere Poland czy Sea Side, gościły największe nazwiska z gatunku DnB.
SC: www.soundcloud.com/ros
www.soundcloud.com/addiction-digital
FB: www.facebook.com/SeaSideDeeper/