LONE & D-Jo Violin | SASSY Club Night

Clubbing
LONE & D-Jo Violin | SASSY Club Night

Sobota, 27 listopada 2021
godz: 23:30

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Jak wielu Andrzejów będziemy celebrować tej nocy? Ten tylko się dowie, kto pojawi się w klubie.
Za to doskonale wiemy, że 🎧 Lone, animator wielu trójmiejskich eventów i wydarzeń, rezydent i dyrektor artystyczny Moloteki wprowadzi do naszych stylowych wnętrz bogatą muzycznie selekcję klubowych rytmów.
🌐 https://www.facebook.com/djloneofficial
U jego boku wystąpi także utalentowana „piękna wiolonczelistka” 🎻
To nie postać z dawnej piosenki a Joanna występująca pod pseudonimem D – JO Violin tchnąca euforię i pozytywy nastrój nawet w mocniejsze numery muzyki #HOUSE.
🌐 https://www.facebook.com/DJOViolinist
Przed imprezą klubową, w części restauracyjnej między 21.00 a 23.00 zapraszamy na występ „dancingowej” formacji: Siciarek Quartet.

💚 ENTRY:
21+ only
Ticket 30 PLN
Bilet zakupiony na sobotnią imprezę zapewnia wstęp do klubu umożliwiając zabawę na dwóch poziomach (SASSY + SASSY ROOFTOP)
💚 RESERVATIONS:
[email protected] | +48 732 340 604
💚 SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.
💚 DRESS CODE:
Wyraź siebie! Kolorowo i bez sztywniactwa. / Express Yourself colorful outfits with no stiff
☣️ Impreza odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa oraz limitem osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu
〰️〰️〰️〰️〰️
LONE
Ze sceną klubową związany od 2003 roku. Od tamtej pory nieustannie zapraszany do najlepszych klubów w Polsce i Niemczech. Jego niepowtarzalny styl grania oraz niebagatelna selekcja dają klubowiczom doznania, które na długo pozostają w ich pamięci. Swoją muzykę określa jako mieszankę deep, progressive, vocal house i nu disco. To właśnie różnorodność gatunków i genialne wyczucie klubowiczów stanowią o wyjątkowości jego setów.
Twórca kolektywu Princes Of House oraz promotor imprez „Totally Sexy House” na których występują najlepsi wykonawcy live act w Polsce m.in.: Anna Karwan, Georgina Tarasiuk, Sandecki Sax, Jacob A, Banan on sax, Asia Ash, Darya Sergiyenko, Natalia Luszczak, GlenSkII, Agnieszka Rasalska, Nick Sinkler, Bari sax, Pookachu, Mad Mike, Joanna Krzyskow, Dominik Chmurski, oraz Wiosna (ex vocal GOORAL), z którą tworzą fenomenalny duet.
Sety Lone’a można było usłyszeć na anetenie: Radiostacji, Radio Płock, Radio 94i4, Houseradio, Radio Fama, a także na pokazach mody polskich projektantów, festiwalach i imprezach komercyjnych organizowanych m.in. przez telewizję TVN.
D-JO VIOLIN
Polska skrzypaczka grająca muzykę improwizowaną. Bardzo dobrze czuje się w nurcie R&B,hip – hop, house, jazz. Na swoim koncie ma również projekty rockowe (wraz z kwartetem Muses String Quartet, którego jest założycielką nagrała partie smyczkowe na płytę zespołu Fahren). Urodzona w Żarach, wykształcona w Bydgoszczy, zamieszkała w Warszawie, od kilku lat regularnie podbija najbardziej znane sceny klubowe w Polsce i Europie. D-JO ma na swoim koncie trasy koncertowe we Francji, Niemczech, Włoszech, w Belgii, Holandii, oraz na Litwie i Węgrzech. Współpracowała z dj’ami takimi jak: Johnny W, Matthew Clarck, Bart B, Lone, Mr.Root, Groove Dee, Hes,Mikesz, Dudson, Pitu, Matthew Colss, Peres, Badflame, Andy Mile, Keta – rezydentami najlepszych i najbardziej ekskluzywnych klubów w Polsce (Capitol, BANK, Platinium, Pacha Poznań, Soda, SQ, etc.), a także z klubowymi wokalistkami jak Georgina Tarasiuk czy MAYA. Swój kunszt artystyczny doskonaliła na licznych warsztatach oraz kursach mistrzowskich w kraju i za granicą. Brała udział w wielu nagraniach muzyki teatralnej i filmowej. Współpracowała, koncertowała lub nagrywała z takimi artystami jak: Grzegorz Markowski, Adam Bałdych, Sławek Uniatowski, Hanna Banaszak,Małgorzata Nakonieczna, Ryszard Bazarnik, Marek Biliński, Jerzy Karwowski, Robert Kubiszyn, Paweł Tomaszewski, Michał Malik Malicki, Grzegorz Bałdych, Piotr Żaczek, Wojciech Zieliński i Adam Sak. Przez wiele lat współtworzyła orkiestrę złożoną z młodych talentów koncertującą w wielu krajach Europy – Jeunesses Musicales. Występowała na wielu festiwalach, eventach, imprezach biznesowych i sportowych, w Polsce oraz za granicą (m.in. Bal Charytatywny Fundacji TVN, Gala Powitania Adama Małysza po wygranej w Pucharze Świata w skokach narciarskich, Gala Sieci Telefonii Komórkowej PLUS GSM)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupySprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

LONE & D-Jo Violin | SASSY Club Night Gdańsk

Spirit of 90’s pres. Mitch & Skadi

Śr, 08 grudnia 2021
godz: 21:00

LONE & D-Jo Violin | SASSY Club Night Gdańsk

Spirit of 90’s pres. Mitch & Skadi

Śr, 15 grudnia 2021
godz: 21:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →