Trance Friends vol. 20

Clubbing
Trance Friends vol. 20

Sobota, 01 października 2022
godz: 20:00

To2

Długa 9, Bydgoszcz

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Czas na zapowiedź kolejnej edycji Trance Friends 20 🥳
Na tej edycji główną gwiazdą wieczoru będzie artysta z Belgii, który zagrał na Tomorrowland 2018 Ever-L i wyjątkowo będzie to set techno!
EVER-L – Belgijski DJ i producent. Urodzony w 1993 roku w Huy w regionie Liège, od najmłodszych lat przeżywał swoją pasję do muzyki elektronicznej (Techno).
Uczestniczy w wielu wydarzeniach. Po konkursie organizowanym przez Radio Kontakt w 2018 roku stworzył swój pierwszy utwór „Fiesta Basilia”. Ten utwór sygnowany przez Catamount Records (USA) pozwala mu zagrać na największym festiwalu na świecie „Tomorrowland”.
Miksuje również w znanych klubach w swoim kraju, takich jak Fuze, Versuz, Real Club, Lagoa, ale także w Klubie Papaya w Luksemburgu. Występował w różnych radiach w Belgii, ale także w Hiszpanii i na Sri Lance.
Producent od 2018 roku, podpisuje kontrakty w różnych wytwórniach na całym świecie, m.in. w swojej ojczyźnie Belgii, ale także Szwajcarii, Holandii, Niemczech, Rumunii, Ukrainie, …
W 2021 wydał swoją pierwszą EP-kę „Sensation”, jego tytuły rosły w rankingach.
Obecnie odkrył zamiłowanie do wszystkiego, co analogowe, modułowe, syntezatory, automaty perkusyjne, Acid, bassline… Jego studio staje się wtedy prawdziwym muzycznym kokpitem!
W każdą sobotę zostaje rezydentem w elektronicznym radiu „TOPRadio”. Latem 2022 roku wziął udział w 2 koncertach na Ibizie. Pod koniec tego roku podpisze kontrakt z wytwórnią YDR Records Yvesa Deruytera.
Kolejni artyści tej edycji to już dobre trance brzmienia 😀
Airdream – DJ i producent z Torunia preferuje styl Uplifting Trance, Brał udział w wydarzeniach We Love Trance , Ready 4 Trance czy Trance Friends
Supportowany przez czołówke sceny Trance m in. Paul Van Dyk, Manuel Le Saux, Andrew Rayel, Sean Tyas, Feel, Artento Divini, wydaje swoje produkcje m in. w Alter Ego Records, State Control Records, Beyond The Stars Recordings czy Redux Recordings.
Jakub Schiller – Jakub czyli 1/2 zespołu Reborn Sound System, pochodzący z Bydgoszczy dj i producent muzyczny. Pasjonat muzyki trance od najmłodszych lat. Wydaje utwory dla wytwórni Yeiskomp Record. Ulubone style muzyczne to uplifting trance, uk trance, tech trance, progressive. Uczestnik imprezy We Love Trance w Poznaniu. Miał możliwość zagrać u boku takich gwiazd jak Billy Gillies, Daniel Kandi, Matt Bukovski, Arctic Moon. Rezydent Trance Friends.
FEVI to 24-letni DJ pochodzący z Bydgoszczy. Już od najmłodszych lat zamiłowany jest w muzyce elektronicznej. W 2018 roku założył popularny portal o muzyce elektronicznej ,,Shining Beats” gdzie przez 2,5 roku prowadził portal jako redaktor. W zeszłym roku postanowił pójść własną drogą i skupić się bardziej na DJce i eksperymentowaniu z różnymi gatunkami muzycznymi. Uwielbia większość gatunków muzyki elektronicznej, dlatego nie ma problemu z dostosowaniem się do tematyki danego wydarzenia, a jego sety cechują się różnorodnością i świeżością. Jego uosobienie idealnie integruje z muzyką, jaką gra, co cieszy i przyciąga publiczność. W tym roku miał przyjemność zagrać między innymi jako support Ed Rush’a czy też Forbidden Society. W Bydgoszczy jest stałym rezydentem klubu z muzyką elektroniczną, gdzie może się rozwijać i tworzyć szeroką publiczność. Fevi nie zwalnia tempa, a jednym z jego marzeń jest wpisanie się na stałe na rave’owej mapie Polski.
Jakub Kuffel – dj z Bydgoszczy, który zaczarował publikę swoimi występami na poprzednich edycjach Trance Friends ma bardzo wszechstronny i dobry gust muzyczny.
W jego sety często wplatane są progressive trance, uplifting trance oraz tech trance a swoją przygodę z dj-ingiem rozpoczął właśnie na Trance Friends. Supportował takich artystów jak Daniel Kandi i Matt Bukovski
Arsen – Arsen to kolejna osoba, która zadebiutowała na wydarzeniu z cyklu Trance Friends. Adam to dj z Bydgoszczy, który związany z muzyką trance jest od wielu lat. W jego setach najczęściej przeplatają się melodyjne i piekne utwory z gatunku uplifting trance ale znajdzie się także miejsce na dobry progressive oraz tech trance.
Tom Corman – Pochodzący z Solca Kujawskiego producent i dj. Swoją przygodę z muzyką zaczął już w wieku 12 lat gdy grał swoje pierwsze sety w internetowych radiach.
W 2008 roku premierę miała jego pierwsza EPka w klimatach minimal house, a swój debiut na Beatport zaliczył w 2009 remixem utworu „Fredra – Future is Pussy”.
Na swoim koncie posiada utwory reprezentujące różne style muzyczne (Trance/House/Techno/Dubstep/Trap) i współprace z wieloma artystami jak np. Ever-L (Belgia), Fedra (Szwecja), Miqro & Maiqel (Polska).
Aktualnie A&R w międzynarodowej wytwórni Alveda Music oraz reprezentant Belgisjkiego radio Warm.fm 102.4 Liège.
Data i miejsce wydarzenia 01.10.2022 klub To2 Bydgoszcz ul. Długa 9
Start 20:00
Do zobaczenia!Sprawdź inne wydarzenia @ Bydgoszcz

Trance Friends vol. 20 Bydgoszcz

Trance Friends vol. 20

Sb, 01 października 2022
godz: 20:00

Trance Friends vol. 20 Bydgoszcz

Maria Peszek | Bydgoszcz | 16.10 |

Nd, 16 października 2022
godz: 18:00

Trance Friends vol. 20 Bydgoszcz

SECRET LOCATION || WOO YORK LIVE

Sb, 29 października 2022
godz: 23:15

od 39 PLN
Trance Friends vol. 20 Bydgoszcz

Halloween Latino Night

Pn, 31 października 2022
godz: 17:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →