Rap Attack Festival BB 2021

Festiwale
Rap Attack Festival BB 2021

Piątek, 25 czerwca 2021
godz: 17:00

Karbowa 55

Karbowa 55, Bielsko-Biała

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Booom… 💣 Słyszeliście? Tak, słuch Was nie myli…

W dniach 📅 25-26 czerwca 2021 roku w Bielsku-Białej, po raz kolejny spodziewane są potężne drgania skorupy ziemskiej! Jeden z największych polskich festiwal w tej części Polski, wraca do stolicy Podbeskidzia! 🔥🔥🔥

W końcówce czerwca odbędzie się impreza, jakiej te przepiękne, ⛰️ górskie tereny jeszcze nie widziały. Najlepsi artyści reprezentujący rap w Polsce – młode wilki szturmem zdobywające listy przebojów, bijący rekordy oglądalności w Internecie oraz będący w topie już od lat ,,wyjadacze”.

Prawdziwa eksplozja talentów, muzycznych doznań z potężną dawką energii zawarta w dwóch dniach festiwalowego szaleństwa, a wszystko to w otoczeniu przepięknych górskich krajobrazów!

Jesteście gotowi na tak odjechaną imprezę w stolicy Beskidów? Jeśli tak, to zapnijcie pasy i ruszamy! Czas na Rap Attack Festival BB 2021! 👊

💣 BILETY I LINEUP: WKRÓTCE!

💣 WSTĘP:

Osoba niepełnoletnia może brać udział w festiwalu. Powyżej 15 roku życia bez ograniczeń. Poniżej 15 roku życia musi posiadać wypełnioną i podpisaną przez rodziców zgodę na uczestnictwo i na teren imprezy wejść z rodzicem lub osobą pełnoletnią upoważnioną na piśmie przez rodzica.

💣 KONTAKT:

www: www.rapattack.pl
facebook: www.facebook.com/RapAttackFestival
instagram: www.instagram.com/rapattackfestivalbb
telefon: +48 602 744 886
e-mail: [email protected]

🔥 ZAPRASZAMY 🔥
Rap Attack Festival BB
Miasto Bielsko-Biała
One2PabloSprawdź inne wydarzenia @ Bielsko-Biała

Rap Attack Festival BB 2021 Bielsko-Biała

Rap Attack Festival BB 2021

Pt, 25 czerwca 2021
godz: 17:00