SuperNova Festival

Festiwale
SuperNova Festival

Sobota, 22 czerwca 2019
godz: 10:00

SuperNova Festival

Barcice 585, 33-342 Barcice, Barcice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

SUPERNOVA – w skrócie wybuch pozytywnej energii jaką niesie z sobą lato.

Aby dowiedzieć się dokładniej czym jest SUPERNOVA Festival musicie koniecznie pojawić się na naszym terenie. W tym roku zamierzamy rozpocząć cykl corocznych imprez, które wprowadzać będą uczestników w piękny wakacyjny okres. To wydarzenie dużo bardziej rozbudowane niż sam festiwal muzyki elektronicznej. Prócz koncertów i fantastycznej zabawy do samego rana, będziecie mogli kosztować wyjątkowych piw rzemieślniczych, jadać wyśmienite lokalne potrawy, odpoczywać w strefie chilloutu czy zwiedzać okolicę – pieszo lub rowerami, które będą do wypożyczenia na miejscu. Od sobotniego popołudnia muzyka klimatów techno, tech-house, dance, electro czy electro pop towarzyszyć będzie wszystkim zgromadzonym na wydarzeniu.

Line up zawiera między innymi takich artystów jak:

KAMP!
Deas
Gooral
Brodacze live act
Anja Kraft
Truant
Mia Twin
LuLu Malina
Deaf Can Dance
KVBA84
Zeppy Zep
Meg
Hangsle
OLEY
Paul Sun
Maks B
HiTrash

i cały czas będzie uzupełniany, aż do początku czerwca

BILETY

01.01 – 01.05
karnet dwudniowy – 89 zł

02.05 – 15.06
karnet dwudniowy – 139 zł

Karnety dla mieszkańców gminy i powiatu nowosądeckiego dostępne są w kwocie 45 zł do 20.03.2019 r.

Karnety jednodniowe dostępne będą od 01.05.2019 r. w cenie 70 zł

W cenę karnetów wliczone jest pole namiotowe oraz parking.

Pule karnetów są ograniczone nie tylko czasowo, ale również liczbowo. Z tego powodu zachęcamy już teraz każdego do zakupu biletów w niższych cenach.

Barcice to piękna i urokliwa wieś w województwie małopolskim położona w bliskim sąsiedztwie Nowego Sącza. Co roku na Naszych terenach organizowany jest Festiwal Pannonica, który kończy okres wakacyjny. Aby jeszcze bardziej dopełnić grafik imprez rozpoczynamy przygotowania do festiwalu SUPERNOVA, który będzie głośnym i energicznym przywitaniem lata. Tylko jeden dzień po zakończeniu roku szkolnego, a mianowicie 22.06 rozpoczynamy wydarzenie, którego zadaniem jest zebranie jak największej ilości osób z bliższego i dalszego sąsiedztwa, którzy wspólnie z Nami zadbają o niepowtarzalną atmosferę i zabawę do białego rana.

SUPERNOVA FESTIVAL to nie tylko muzyka! Przygotowujemy dla Was pełny harmonogram z zajęciami sportowymi i edukacyjnymi, o których będziemy Was na bieżąco informować. Na wydarzeniu będziecie mogli kosztować fantastycznego jedzenia z lokalnych gastronomi oraz skosztować piw rzemieślniczych.