ORW Festiwal

Festiwale
ORW Festiwal

Piątek, 28 czerwca 2024
godz: 19:00

Bałtowski Kompleks Turystyczny Miasteczko Festiwalowe przy stoku narciarskim

Bałtów, Bałtów

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ORW Festiwal to muzyczny projekt zapewniający dawkę pozytywnej energii. Muzyka, radość, energia- to hasło tegorocznej edycji. 28 czerwca, 29 czerwca bądź z nami w Bałtowie!

Pierwszy dzień festiwalu to koncerty największych gwiazd polskiej sceny rapowej, na której wystąpi aż 6 artystów. Wśród nich debiutanci i starzy wyjadacze. Ich utwory biją rekordy popularności w serwisach muzycznych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sobotni wieczór upłynie w klimacie techno, trance i electro. Powracamy do korzeni, a na naszej scenie wystąpią gwiazdy muzyki klubowej, bawiący publiczność na największych w Polsce festiwalach. Tej nocy na naszej scenie pojawią się także zagraniczni artyści, którzy swoimi setami porwą wasze serca! Na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, a dokładniej tuż przy stacji narciarskiej powstanie miasteczko festiwalowe, oferujące dostęp do pełnej bazy gastronomicznej (Restauracja Browar Bałtów, Restauracja Bałtowski Zapiecek, Zajazd Przystocze, Jadło pod stokiem), wydzielona zostanie także strefa relaksu, gdzie będzie można odpocząć i naładować swoją energię. Scena artystyczna powstanie na terenie stoku narciarskiego, co sprawi, że uczestnicy festiwalu poczują się jak w naturalnym amfiteatrze!

Dzień I

POLSKA WERSJA

PRO8L3M

INTRUZ I OŚF

JWP/BC

SŁOŃ

Dzień II

MADDSON

MATYS

MATT BUKOVSKY

BASS JACKERS

DJ KUBA&NEITAN

EXATION

i inni jeszcze nieujawnieni Artyści..

Osoby poniżej 16 roku życia- wchodzą na teren festiwalu z opiekunem, bądź za pisemną zgodą opiekuna (zgody dostępne przy wejściu).


ORW Festiwal | 28 czerwca 2024 Piątek, Bałtowski Kompleks Turystyczny Miasteczko Festiwalowe przy stoku narciarskim

Biletomat.pl
119 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Bałtów

ORW Festiwal Bałtów

ORW Festiwal

Pt, 28 czerwca 2024
godz: 19:00

od 119 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →