Zoë Xenia

Zoë Xenia
Electronic House Techno
Kraj:
Holandia
Miasto:
Amsterdam
Wytwórnie:

ZoëXenia. Artystka, która jako producentka tworzy hybrydy rolującego basu, tajemniczych dźwiękowych pejzaży i funkowych bitów. Znana jest także z tego, że posiada bardzo wysokie umiejętności wokalne – używa swojego głosu również jako instrumentu, a przy tym jest kobietą o niezwykłej prezencji. 

„Lubię improwizować i próbować nowych rzeczy z moim głosem. Jest to instrument, który zawsze noszę przy sobie. Nagrywam siebie naprzykład gdy mam czkawkę, później używam tych sampli do swoich utworów…“

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zoë Xenia wygrała Diesel-U-Music Benelux w 2003 roku oraz była finalistką w Grote Prijs van Nederland w roku 2004. Jej live acty wprowadzają słuchaczy na całym świecie w zachwyt, a produkcje doceniają takie gwiazdy jak Tigerskin aka Dub Taylor, który zaprosił Zoe do współpracy przy ostatnim albumie „Humatron’ poza tym Tiefschwarz, Mike Monday, Shinedoe, Miss Jools, 3 Channels czy Fabrice Lig.

Rozwój, doprecyzowanie czym może być muzyka elektroniczna, współpraca z różnymi artystami i samo życie są inspiracją dla Zoe. Tak samo ważne jest to, jak Zoe przenosi to na parkiet. Na scenie ma niezwykłą prezencje, jej potężny, soulfulowy głos oraz live act dają wrażenie jakby były z innej planety, wprowadzając słuchaczy w pełen zachwyt, przenosząc ich w inny świat.
Zoe Xenia wspomaga Dance4life, organizacje która poświeciła się aby informować młodych ludzi o aids poprzez imprezy w 10 krajach. Pieniądze z tych eventów przekazywane są na walke z chorobą.

DJ Chart | Zoë Xenia | 09.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Avioniq, Four Square Love History (Zoe Xenia Remix) Jesus Was Black
2 Rampue Colour Back (Original Mix) Audiolith
3 Nick Curly Rebound (Original) 8Bit
4 Cajmere, Dajae, Oliver $ We Can Make It (Original Mix) Cajual Records
5 Dousk Much Too Soon (Original Mix) Rhythmetic Records
6 Karada, Pedro Mercado, Zoë Xenia You Take Me There (Behind the Sun) (Rodriguez Jr. Alternative Remix) Kling Klong
7 Life On Mars I Don't Care (Original Mix) Natural Rhythm
8 DJ Le Roi Marry U Wanna (Original Mix) Noir Music
9 SmallTown Collective (STC), Larissa Without You feat. Larissa (Zoe Xenia Remix) Plastic City. Play
10 Coyu Aruba (Satoshi Tomiie Stripped Dub) Suara
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →