Wehbba

Wehbba
Tech House Techno
Kraj:
Brazylia
Miasto:
Sao Paulo
Wytwórnie:

Pochodzący z Brazylii artysta to jeden z najmłodszych ambasadorów Techno w swoim kraju. Z wykształcenia Rodolfo Wehba jest dentystą i pracuje w dwóch największych klinikach a Sao Paulo, a jego hobby to nurkowanie oraz sztuka walki Jiu Jitsu, którą trenuje już od ponad pięciu lat. Jednak największą pasję zdolny Brazylijczyk znalazł w produkcji muzyki oraz dj’ingu.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2004 roku Wehbba wydał swój pierwszy minialbum „Revoltin” przy dużym wsparciu znanej brazylijskiej wytwórni URBR. O dużym sukcesie płyty może świadczyć fakt, że została ona wyprzedana w trzy miesiące od premiery. Od tego właśnie momentu kariera artysty nabrała dużego rozpędu.

 

Później przyszła pora na kolejne wydawnictwa dla takich renomowanych wytwórni jak: Renaissance, Global Underground, Great Stuff, Get Physical, Tronic, Audiotherapy, Craft Music czy też BluFin.

 

W 2009 roku Wehbba założył własną wytwórnię pod nazwą 82 Recordings. Pierwszy singiel „Cava EP” od razu stał się hitem, sprzedał się w tysiącach egzemplarzy i utrzymywał się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się numerów techno w internetowym sklepie Beatport.com przez kilka tygodni! Ep’ka zdobyła także wiele pozytywnych feadbacków od takich artystó jak: Timo Maas, Danilo Vigorito, Dave Clarke, Technasia, Renato Cohen, Ken Ishii, Paco Osuna, Umek, Stephan Bodzin, Pascal Feos czy też Valentino Kanzyani.

DJ Chart | Wehbba | 07.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Dave Angel Centre (Wehbba remix) Tronic
2 Chris Fortier Music Makes The Body (Wehbba Remix) Selador
3 Alex Niggemann Materium Poker Flat
4 DJ Anna Slow Mind Tronic
5 La Fleur Arms Around (C2 Affected remix) Watergate
6 Dubfire Exit feat. Miss Kittin
7 Kevin Over Magik Noir Music
8 &ME Locust Keinemusik
9 Gabe Non Sense (Wehbba Remix)
10 Maceo Plex ENTER.Space Minus
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →