Wehbba debiutuje z albumem.

News

Już za niespełna miesiąc do sprzedaży trafi debiutancki album Wehbba - "Full Circle". Słuchamy także pierwszego singla promującego płytę.

Pochodzący z Brazylii artysta to jeden z najmłodszych 'ambasadorów’ Techno w swoim kraju. Z wykształcenia Rodolfo Wehba jest dentystą i pracował w dwóch największych klinikach w Sao Paulo, a jego hobby to nurkowanie oraz sztuka walki Jiu Jitsu, którą trenuje już od ponad pięciu lat. Jednak życiową pasję zdolny Brazylijczyk znalazł w produkcji muzyki oraz dj’ingu.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Wehbba ma już na swoim koncie wydawnictwa dla takich renomowanych wytwórni jak: Renaissance, Global Underground, Great Stuff, Get Physical, Tronic, Audiotherapy, Craft Music czy też BluFin. W 2009 roku Wehbba założył własną wytwórnię pod nazwą 82 Recordings. Pierwszy singiel „Cava EP” od razu stał się hitem, sprzedał się w tysiącach egzemplarzy i utrzymywał się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się numerów Techno w internetowym sklepie Beatport.com przez kilka tygodni! Ep’ka zdobyła także wiele pozytywnych 'feedbacków’ od takich artystów jak: Timo Maas, Dave Clarke, Technasia, Ken Ishii, Paco Osuna, Umek, Stephan Bodzin, Pascal Feos czy też Valentino Kanzyani.

 

Teraz przyszła pora na pierwszy pełnowymiarowy album artysty. Zatytułowana „Full Circle” płyta trafi do sprzedaży 2 lipca 2010 roku nakładem wytwórni Tronic. Znajdziemy na niej 10 melodyjnych produkcji z kręgu muzyki Techno oraz Tech house.

 

Poniżej możecie odsłuchać singiel The Speech/Another Light promujący album artysty, który swoją premierę miał na początku czerwca tego roku.

 

Wehbba – Full Circle [Tronic]

Data wydania: 02.07.2010

 

 

Tracklist:
01. The Speech
02. Still Life
03. Surrender
04. Another Light
05. Depois
06. Believe
07. All I Need
08. I Am
09. Double Standards
10. Technocolour

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →