Tom Flynn

Tom Flynn
Electronic House Tech House Techno
Kraj:
Wielka Brytania
Wytwórnie:

Wychowany na melodyjnych brzmieniach intergalaktycznych statków kosmicznych nocnego nieba, Tom Flynn wybrał się wraz z muzyką House w podróż, jaką tylko nieliczni mogą sobie wyobrazić. Anioły muzyki House oraz Techno chyba nie mogłyby mieć większego powodu do dumy.

Zaabsorbowany nocnym życiem, artysta dorastał wśród dźwięków muzyki Soul oraz Funk & Disco w erze zmierzchu rozpusty Studia 54 (sławnego Nowojorskiego klubu) , która ogarniała wszystko to, co dobre w muzyce. Od tamtej pory Tom nieustannie dzieli się miłością do muzyki w najbardziej szanowanych klubach na całym świecie, takich jak: Sankeys (Ibiza), Verboten (Nowy York), czy Smart Bar (Chicago).
Otrzymał nagrodę najlepszego przełomowego producenta od Pete’a Tong’a oraz wystartował z cotygodniową audycją radiową, która gromadzi przy odbiornikach tysiące słuchaczy każdego tygodnia. Efekty pracy Tom’a w studio usłyszeć można na nagraniach wydawanych przez Mobilee, Circus czy Hot Creations.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Artysta jest również laureatem nagrody Essential New Tune przyznanej mu przez Pete’a Tong’a. W 2013 utwory Toma regularnie pojawiały się w setach tak znanych artystów jak Guy Gerber, Jamie Jones, Cassy, Richie Hawtin & Loco Dice, wymieniając tylko kilku.

Artysta nieustannie poszukuje Soul’u oraz historii w muzyce. Bardzo często zdarza się, że Flynn spędza całe dnie w sklepach z winylami w najdziwniejszych miejscach na ziemi, wybierając do swojej kolekcji wspomnienia zamiast zwykłych pętli. W tym momencie można powiedzieć, że podróż Flynn’a dopiero się rozpoczęła, ale będzie trwać aż do momentu, kiedy bogowie muzyki House oraz Techno pozwolą mu zakończyć swoją misję.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →