Tom Flynn

1 740
Tom Flynn
Electronic House Tech House Techno
Kraj:
Wielka Brytania
Wytwórnie:

Wychowany na melodyjnych brzmieniach intergalaktycznych statków kosmicznych nocnego nieba, Tom Flynn wybrał się wraz z muzyką House w podróż, jaką tylko nieliczni mogą sobie wyobrazić. Anioły muzyki House oraz Techno chyba nie mogłyby mieć większego powodu do dumy.

Zaabsorbowany nocnym życiem, artysta dorastał wśród dźwięków muzyki Soul oraz Funk & Disco w erze zmierzchu rozpusty Studia 54 (sławnego Nowojorskiego klubu) , która ogarniała wszystko to, co dobre w muzyce. Od tamtej pory Tom nieustannie dzieli się miłością do muzyki w najbardziej szanowanych klubach na całym świecie, takich jak: Sankeys (Ibiza), Verboten (Nowy York), czy Smart Bar (Chicago).
Otrzymał nagrodę najlepszego przełomowego producenta od Pete’a Tong’a oraz wystartował z cotygodniową audycją radiową, która gromadzi przy odbiornikach tysiące słuchaczy każdego tygodnia. Efekty pracy Tom’a w studio usłyszeć można na nagraniach wydawanych przez Mobilee, Circus czy Hot Creations.

Artysta jest również laureatem nagrody Essential New Tune przyznanej mu przez Pete’a Tong’a. W 2013 utwory Toma regularnie pojawiały się w setach tak znanych artystów jak Guy Gerber, Jamie Jones, Cassy, Richie Hawtin & Loco Dice, wymieniając tylko kilku.

Artysta nieustannie poszukuje Soul’u oraz historii w muzyce. Bardzo często zdarza się, że Flynn spędza całe dnie w sklepach z winylami w najdziwniejszych miejscach na ziemi, wybierając do swojej kolekcji wspomnienia zamiast zwykłych pętli. W tym momencie można powiedzieć, że podróż Flynn’a dopiero się rozpoczęła, ale będzie trwać aż do momentu, kiedy bogowie muzyki House oraz Techno pozwolą mu zakończyć swoją misję.

Imprezy na których grałem