Ress

Ress
Deep house House Tech House
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

RESS

 

Od 2001 roku jako dj miksuje to co najbardziej wartościowe w tanecznej muzyce elektronicznej. Swój wysublimowany gust muzyczny budował przez całe życie stykając się niemal ze wszystkimi dostępnymi stylami muzycznymi. Dobre wyczucie pozwala mu na trafne dobranie granego materiału budując tym samym atmosferę danej imprezy. Najlepszym wyznacznikiem klasy dj’a jest żywa reakcja ludzi i pozytywne oceny, których Ress’owi nie brakuje.

W połowie 2004 roku dołączył do agencji bookingowej HEXCODED i tym samym zaistniał na poznańskiej scenie muzyki klubowej oraz za granicą. Zagościł między innymi za konsoletą legendarnego klubu Eskulap musi_club także SQ.

Zagrał w większości poznańskich i wielkopolskich klubów. Wielokrotnie gościł w radiu RMI.FM oraz PLANETA.FM podczas kultowej audycji „Winylowe Noce”. W roku 2005 został zaproszony do Holandii, gdzie w Greenlineradio zagrał u boku Nicka Thompsona, jednego z uznanych, brytyjskich producentów promowanych przez Markusa Schulza. Wraz z rezydentami Greenlineradio był obecny w klubie The Door’s Palace podczas obchodów „Queen’s Day 2005” w Amsterdamie.

Aktualnie jest jednym z niewielu poznańskich DJ’ów, charakteryzującym się otwartością na nowe kręgi odbiorców, zachowując przy tym swoją tożsamość artystyczną.

Pod koniec 2007 roku wraz z dj’ami  Qbee , Ary de Flow, Luke Vital oraz Stan Homan stworzył grupę Music Warming, która w szybkim tempie zyskała popularność na scenie klubowej.

DJ Chart | X-Press 2 | 08.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Tom Flynn A New Dawn (Original Mix) Mobilee
2 Honey Dijon, X-Press 2, Leo Zero Keep On (Original Mix) Skint
3 Re.you Anyway (Rampa Remix) Mobilee
4 Monika Kruse One Love Feat. Robert Owens (Rampa Remix) Terminal M
5 Lrusse, Bleecker Stairwell (Original Mix) Apple Pips
6 Interceptor Together (Original Vocal Mix) Murk Records
7 Chelonis R. Jones 23$ Life (Original Mix) Systematic
8 Maya Jane Coles Everything feat. Karin Park (Original Mix) I/AM/ME
9 Hugo Disorder at the Border (Original Mix) Goodvibe Records
10 Rick Wade Mysterio (Original Mix) MN2S