PsychoLoK

PsychoLoK
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

Psycholok (Stoned Label) – Raper/Fristajlowiec/Videorealizator/początkujący Producent/ Promotor/DJ kochający bass, który towarzyszy mu na niemalże wszystkich kreatywnych płaszczyznach życia. Dorastał i wychowywał się w (sub)kulturze punków i metali, kochając energię, mrok, i miażdżącą moc płynącą z tych gatunków. Próbował swoich sił wokalnie i instrumentalnie, jednak poziom wtajemniczenia, do jakiego docierał, nigdy go nie satysfakcjonował;. W szkole średniej, przesycony muzyką gitarową, zaczął interesować się vibe’em płynącym z Jamajki , który go ujarzmił. Zaczynając od Roots Reagge popłynął przez przekrój jamajskiego brzmienia, lubując się coraz bardziej w mistycznej wibracji i pulsacji. W międzyczasie, trafił na wokal do kapeli metalowej Silent Scream, z którą nagrał demo, jednak po jego nagraniu drogi członków zespołu rozeszły się.
Po skończeniu szkoły zamieszkał w Poznaniu,z raperem lubującym się w crunkowym/dirty south’owym brzmieniu, który zaraził go zajawką do nawijania i brzmienia dirty south’u, a z biegiem czasu – trapu. Zajawka była na tyle mocna, że szybko przerodziła się w wielobiegunowy rozwój. LoK prócz nawijania, rozwijał technikę freestyle, realizacji audio, video, produkcji, zaczął tworzyć eventy, w tym 3 dnowy festiwal HHUF w Chodzieży, skupiający underground hiphopowy. Wszystko te działania metkował własną marką StonedLabel. LoK łącząc style, szybko zaczął kierować flow i vibe utworów w stronę mocnego brzmienia, od bragi,przez banger, nawet do psychorapów. Jego unikatowym pomysłem na siebie jest połączenie tematyki punkowej, i okołoanarchistycznej z trapowym 140bpm z mięsistym, pełnym energi, głębokim 808(Anarchorap).
Przypadek sprawił, że realizował video zapowiedź imprezy dla Pralni Elektronicznej, która organizowala event trapowo – d&b – dubstepowy. LoK zajarany eventem, zaczął uczęszczać praktycznie na wszystkie eventy basowe w Poznaniu, które miały miejsce i chłonąć basowe brzmienia, które, jak sam mówi, są idealnym połączeniem siły, mocy, i mroku metalu, pulsacji dubowej, w tempie i rytmice sprzyjającej nawijaniu. Przez 4 lata pochłonął tony muzyki live w klubach, poznając lokalną scenę i ludzi kochających bass,tak jak on. W 2017 r postanowił spróbować własnych sił w selekcji, i w styczniu, wraz z Dolunem, oficjalnie utworzył kolektyw KillyrGod, skupiający się na selekcjonowaniu przekroju muzyki basowej. Na przełomie września/października kolektyw się rozpadł, a LoK aka PsychoLoK nie zwalnia tempa, grając nadal pod własną banderą Stoned Label oraz współtowrzy wschodzący Bass Terror Colective.
W krótkiej drodze DJ zagrał już kilkadziesiąt eventów, mniejszych i większych. Do sukcesów zeszłorocznego debiutu zalicza na pewno bezpośredni support przed samym Leonem Switchem(Chestplate,UK) na Annabelle Dubstep we Wrocławiu, organizację eventu #SaveSchron, na którym zagrał z (prawie?) całą sceną Poznańskiego Basu ( NSA, NBO, DrumObsession , Lucysfear, Pralnia Elektroniczna,FoxHole ) oraz występ na festiwalu Tribe in the Forest , organizowanym przez Pixie Elfa w Bardzie Śląskim.
Od 2018 r. aktywny działacz Poznańskiej sceny basowej. Promotor poznańskiego klubu Schron. Organizator czwartkowego cyklu SubBase a także cyklów SubBase Terror, SubBase Mistical oraz SubBase Trap. Do tej pory ściągał takie gwiazdy jak Sukh Knight, Violinbwoy. A to nie koniec.
Jak łatwo się domyślić, od PsychoLoKa możemy spodziewać się przekroju muzyki basowej w tempie ok. 70-75bpm – Od bangerowych trapów, poprzez stary i nowy dubstep w kazdej formie, dub , grime, a nawet rap. Wspólnym mianownikiem jego selekcji jest moc, bass i charakterystyczna pulsacja. Bawiąc się przy jego setach nie zaznasz nudy – selekcja jest na tyle różnorodna, że każdy fan muzyki basowej znajdzie coś dla siebie.

https://www.facebook.com/psycholok
https://www.facebook.com/stonedlabel

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →