Phaeleh

Phaeleh
Dub Dubstep Electronic
Kraj:
Wielka Brytania

W 2006 roku muzyk z wykształcenia i dźwiękowy naukowiec Matt Preston został wessany przez zjawisko jakim jest Dubstep. Jego róznorodne inspiracje spowodowały tak samo odmienną muzyczną produkcję. Od euforycznych wzniesienia o smaku nordyckiej elektroniki, przez kinematograficzny breakbeat, po głębię dubstepu. Produkcje Phaeleh’a takie jak „Lounge”, „Isolate” czy „Iscabe Piano” to niesamowite podróże w świat dubu, szeptów, zgrabnie pociętych wokali, czy zagubionych, wydawało by się, sampli.

Nie dajcie się jednak zwieść, to wszystko misternie dopracowane kompozycje, Phaeleh jak nikt inny potrafi stworzyć mistyczną atmosferę, a jego sety to straszne złodzieje czasu!.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wyjątkowe brzmienie Phaeleh doceniły czołowe postacie sceny, m.in. Skream, N-Type, Scuba, Distance, Kryptic Minds, Oris Jay, RSD i Jakes jak również rozgłośnie radiowe BBC Radio 1, BBC Asian Network, BBC 6 Music i Kiss FM. Bristolczyk ma naprawdę niepowtarzalny styl, dość powiedzieć, że jego kolejne utwory wydane zostaną przez należące do samego Skreama Disfigured Dubz, oraz Wheel and Deal records prowadzone przez N-Type’a. Nie wspominając o chwalonym ostatnio na prawo i lewo labelu Black Box.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →