Petebe aka Pete Bull

Petebe aka Pete Bull
Deep Techno Minimal Tech House
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Od 1997 roku aktywnie działa jako dj i organizator imprez. Swoje pierwsze kroki na scenie muzyki elektronicznej stawiał w Poznaniu gdzie miał możliwość zagrania z czołówką polskich jak i zagranicznych dj’ów.

Zagrał na kilku imprezach „Tresor Records Nights” z takimi artystami jak: Neil Landstrumm, Cristian Vogel, Subhead, Tobias Schmidt, Stewart Walker oraz Marcin Czubala. Pete Bull w towarzystwie swoich winyli podróżował po całej Polsce grając na licznych imprezach, czasem w bardzo dziwnych miejscach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pod szyldem MSC zorganizował imprezy w różnych klubach w Poznaniu. Przez pewien okres współpracował z magazynem „Kaktus”.

W 2001 roku powrócił do Warszawy gdzie został członkiem kolektywu Minimalna Prawda. Współprowadził audycję radiową „Minimalna Prawda” w radiu „Radiostacja” do końca jej nie komercyjnej działalności. W trakcie swojego pobytu w Warszawie zagrał u boku takich artystów jak: Highfish & Diringer, Satronica, Ada, Activator, Jacek Sienkiewicz, SLG, The Mercenary, Regis, Substance, Sleeparchive oraz Carl Craig. Obecnie Petebe głównie gra minimal, deep techno, tech-house, detroit i to wszystko co uważa za warte słuchania.

Fotogalerie z udziałem Petebe aka Pete Bull

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →