NoiDoi

NoiDoi
House Techno
Kraj:
Rumunia

Skromni chłopcy z Rumunii. Bardziej interesujący się produkcją i wydawaniem ciekawych propozycji niż graniem na najlepszych imprezach klubowych. Tych jednak z ich udziałem w samej Rumunii oraz poza nią nie brakuje. Głównie za sprawą multi agencji Barraca, do której należą wraz z takimi postaciami jak Edu Imbernon czy Gavin Herlihy.

Ich talent jako pierwszy dostrzegł Mihalis Safras i to dzięki niemu ich muzyka mogła zagościć na większej ilości parkietów na całym świecie. Ich kawałek, owoc współpracy właśnie z Safrasem –  „Chichas Latinas” od razu stał się hitem, z czasem doczekując się także kolejnego wydania, tym razem dla potentata jakim jest Great Stuff.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Prezentują ciekawe połączenie nowoczesnego house z klasycznym techno. Ich produkcje są niebanalne i na pewno podkreślone przez niecodzienny talent obu Panów. Lubią elementy charakterystyczne i zaskakujące. Sami mówią o sobie, że od początku powstania duetu wciąż produkują niezliczoną ilość różnych numerów. Produkowanie i wspinanie się po szczeblach własnych umiejętności to dla nich cel na najbliższe dekady!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →