Mike P

Mike P
Deep house Minimal Techno
Rok urodzenia:
1978
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa
Wytwórnie:

Mike P pochodzi z Warszawy. Muzyką elektroniczną zafascynowany był „od zawsze”, począwszy od starych płyt Kraftwerk i Psychic TV. Naturalną koleją rzeczy było więc zajęcie się swoim hobby w sposób „bardziej aktywny”, w skutek czego w 2000r. sam stanął za gramofonami, pragnąc prezentować swe ulubione brzmienia, lokujące się w rejonach wspólczesnego „niemieckiego minimal-tech-house”.

Wkrótce spotkał Silvianne D i w ten sposób narodził się Dubsystem, który z czasem rozrósł się do kolektywu liczącego 6 członków (Mike P, Silvianna D, Mono Loka, Diva SR, Slg, Reck). Dzięki konsekwencji i uporowi stał się najprężniejszą ekipą promującą nowe minimalne brzmienia w Polsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W chwili obecnej Mike jest rezydentem stolecznego KLUBu 55 oraz bialostockiego Metra, co owocuje cyklem imprez, na których regularnie występują renomowane postaci z europejskiej sceny minimal/deep house. Mike był też jednym z dyrektorów artystycznych festiwalu Feme&V 2005 w Płocku, na którym zagrała cała plejada topowych postaci współczesnej elektroniki. Na codzien jest jednym z zalozycieli agencji bookingowej – EASYBOOKING.

W zeszlym roku wraz z Pan’em K powołał do życia kolektyw producencko-dj’ski POL_ON czego efektem będzie debiutancka EP’ka, ktora na poczatku przyszłego roku ukaże się nakładem Channels Records. W chwili obecnej wciaz pracują nad nowym materialem jednoczesnie grajac wiele imprez promujacych swoja dzialalnosc.

Oprócz aktywnej działalności promotorskiej, Mike P jest przede wszystkim świetnym DJ’em, plasującym się zdecydowanie w czołówce polskich Dj’i grających minimal  – deep house.

Jego styl to bezkompromisowa, energetyczna mieszanka minimal, deep techno i house’u, która niezawodnie sprawdza się na klubowych parkietach, nie pozwalając nikomu spokojnie ustać na nogach.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →