Warsztaty z Noviką – rozwiązanie konkursu Lenovo VIDEO

News

W ramach projektu „For Those Who Do. Zrób To Z Lenovo!” 5 października odbyły się warsztaty muzyczne dla laureatów konkursu „Zrób to po swojemu. Zrób to z Lenovo!”. Poprowadziła je znana wokalistka i „DO'ers” Lenovo,  Kasia „Novika” Nowicka.

Aby wziąć udział w warsztatach, uczestnicy konkursu „Zrób to po swojemu. Zrób to z Lenovo!” musieli przesłać nagrany przez siebie remix lub cover udostępnionego przez Novikę utworu „Safest” bądź własne video do wybranego fragmentu utworu. Spośród nadesłanych zgłoszeń artystka wybrała najlepsze, a ich autorów zaprosiła do udziału w kameralnych warsztatach muzycznych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tom Glass, Novika i LA Wasted

Jury postanowiło wyróżnić dwie osoby ex aequo. Do wielkiego finału projektu przeszli: Tomasz Szklarski (Tom Glass) oraz Jacek Paciorkowski (LA Wasted), którzy powalczą o główną nagrodę –  atrakcyjną kwotę na spełnienie swojego zawodowego marzenia, ufundowaną przez Lenovo Polska.

Dodatkowo Novika ogłosiła, które remixy znajdą się na jej najnowszym singlu „Safest”, obok wersji producentów spoza konkursu. Wokalistka wybrała remix Marcina Krupy oraz – ponownie – Tom’a Glass’a. Do propozycji tego drugiego powstał teledysk, którego autorami są inni uczestnicy warsztatów: Joanna Rytter i Paweł Liber.

Zwycięski remix i video:

ZDJĘCIA:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →