Luke Hiero

Luke Hiero
Deep house House Tech House
Kraj:
Polska
Miasto:
Augustów

Urodził się w Augustowie (1985), w 2004 roku przeprowadził się do Warszawy, gdzie rozpoczął studia na PJWSTK na wydziale Multimedia.

Obecnie jest studentem Wyższej Szkole Promocji (Reklama). Każdą swoją wolną chwilę przeznacza na rozwój swojej pasji – muzyka, produkcja, realizacja. Przygodę z graniem zaczął w 1999 roku. Od tamtej pory realizuje się w muzyce house, deep,  tech, ale nie zamyka się na żaden gatunek muzyki. Inspiracje czerpie od producentów takich jak Nic Fanciulli, Spirit Catcher, James Talk, Tom Middleton, Anil Chawla, Francois Dubois, Alex Santos, Ben Watt, Jimpster.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jest jednym z założycieli kolektywu Beach Boys [www.beachboys.pl], który organizuje głośne i znane imprezy w Augustowie. Agencja powołana została do życia przy okazji organizacji słynnej imprezy pt. „Niebiańska Plaża” w Augustowie w 2002 roku. Luke Hiero organizuje wraz z agencją znane wszystkim imprezy cykliczne na statku Żeglugi Augustowskiej. Jest także rezydentem w: Smętek (Ełk) a od roku również związany z warszawskim klubem Vinyl. Jest też współorganizatorem festiwalu muzyki elektronicznej AudioRiver w Płocku.

Poza tym grywał w takich miejscach jak: Heineken Open’er Festiwal 2006, Solar Beach Bar (Chałupy), Vinyl (Warszawa), Piekarnia (Warszawa),nie istniejący już klub Klatka (Warszawa), Sfinks (Sopot), ex La Madame (Warszawa), CDQ (Warszawa – Cykl imprez Augustowskie Moce). Grał i wymieniał doświadczenia wraz z czołowymi Dj ami w Polsce jak i zagranicznymi takim jak Desyn Masiello, Jimpster, Alex Santos, Shur-i-kan, Omid 16B, Demi, Gold Ryan.

Jednym z jego celów jest rozwój sceny muzyki elektronicznej na Podlasiu, a w przyszłości planuje wydać swoje produkcje, które będą najbardziej odzwierciedlać jego osobowość muzyczną.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →