G!rls Talk

G!rls Talk
Electrohouse House Tech House
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

G!RLS TALK tak nazywały swój przekaz i muzyczne połaczenie dusz Madame Tinto & Dj Nelle, które od początku wspólpracy odnoszą sukces regularnie grając imprezy w całej Polsce.

To wyjątkowe damskie duo to muzyczna podróż w najgłębsze pokłady klubowego pożądania. Dj Nelle i Madame Tinto delikatnie i mistrzowsko przeplatają swoje fascynacje muzyczne w secie granym „płyta na płytę”. Ich intuicjne wyczucie bitu oraz podobne preferencje muzyczne sprawiają, że muzyka grana przez nie płynie spójnie poprzez deep-funk-electro-house nawet progresive z elementami tribal doprowadzając klubowiczów do muzycznej ekstazy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Podczas całonocnej imprezy dziewczyny prezentują unikatowe zjawisko: subtelna technikę miksowania mieszanki wyjątkowych, często sexy brzmień, nie rzadko w połączeniu z żywym wokalem autorstwa MC Glennskiiego (Automatik/ Sopot) tworząc swoisty muzyczny spektakl.

Ta wypadkowa osobowości powoduje wyjątkowe przeżycie wsród klubowiczów czego dowodem są liczne zaproszenia i bookingi G!RLS TALK nawet na 2-3 miesiące wstecz. Pojawienie się tego duetu na imprezie zawsze oznacza muzyczny sukces-poprzez wyjątkowe brzmienie, kobiece wyczucie publiki oraz przeżywanie muzyki które udziela się wszystkim na parkiecie, wywułując niezapomniane wrażenia. Więcej informacji: www.girlstalk.pl

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →