Fusion F

Fusion F
Deep house Minimal Tech House
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Wielka pasja i zaangażowanie jakie Fusion F wkłada w każdą imprezę ze swoim udziałem dają się równie łatwo zauważyć jak optymizm, którym dysponuje każdego dnia. Największą siłę przebicia daje mu z pewnością jednak talent i doskonałe wyczucie publiczności, które to w bardzo szybkim tempie pozwoliły mu znaleźć się za konsolą w czołowych Warszawskich klubach. (Klatka, Piekarnia, Luzztro, Le Madame, M25, Tomba Tomba, Klub 55 itd.)

Pojawienie się Jarka na scenie klubowej w połowie 2005 roku ukazało go jako wyjątkowego pasjonata muzyki elektronicznej. Obecnie podczas swoich występów umiejętnie przeplata elementy techouse’u, deep’u oraz minimal’u.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Determinacja Fusion’a oraz z każdym występem rosnące zadowolenie publiczności, przyniosły za sobą imponującą liczbę zaproszeń do wielu klubów w całej Polsce. Jarek niejednokrotnie gościł na imprezach poza granicami naszego kraju, najbardziej jednak zapadły mu w pamięci występy w takich miejscach jak: Grecja, Szwecja, Niemcy czy Słowacja. Fusion F zagrał także na prestiżowowych festiwalach takich jak Audioriver czy Sensation White.

Czaruje on sety pełne energii, miłości i euforii. Nigdy nie brakuje w nich długich linii basowych umiejętnie łączonych z wysokimi dźwiękami i przyjemnymi melodiami – to właśnie charakterystyczny dla niego styl, który szybko polubili klubowicze w całej Polsce. Fusion F coraz częściej doceniany jest także poza granicami naszego kraju. Grał z takimi artystami jak: John Digweed, Dave Seaman, Tomcraft, Rui Da Silva, Stephan Bodzin, Ozgur Can, Play Paul, Andrew K, Matthew Dekay, Monoroom, Subsky, Mashtronic, Nikola Gala czy Samuels Jeff.

W połowie 2007 roku Fusion F odnalazł się w tworzeniu własnych brzmień, a jego produkcje zostały docenione przez międzynarodowe sławy takie jak: Herman Cattaneo, Dave Seaman, Satoshie Tomie, Moshic, Djuma Soundsystem, Timewriter, Flash Brothers, czy Pole Folder. Większość z wyżej wymienionych artystów oraz wielu innych już teraz support’uje w swoich setach muzykę Jarka. Utwory te trafiały na topowe miejsca list sprzedaży w największych sklepach z muzyką elektroniczną na Świecie m.i.: Beatport i Juno. Na swoim koncie ma wydania wielu singli CD oraz niedawno wydany Vinyl w jednej z najpotężniejszych wytwórni: Baroque Records wraz z remixem Andrew K.

Fusion F w kolaboracji z Come T zremixował takie sławy jak: Presslaboys, Trafik, Steve Mill, Markus Lange, Marc van Linden czy Pierre Deutchman! Te remixy oraz wiele innych oryginalnych utworów splecionych przez duet producencki zostały wydane nakładem takich wytwórniach jak: Baroque Records, Armada Music, Mashtronic oraz Farbenfroh. Zainteresowanie ich osobami sięga już dalekich zakątków światowej sceny muzycznej. Chłopcy niedługo trafią ze swoimi produkcjami do ich ulubionej wytwórni Global Underground!

DJ Chart | Fusion F | 12.2011

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Fusion F & Come T Wooden Tank (Terry Grant Remix) Fruit Machine
2 Gai Barone Amygdala (Gai's Twisted Mix) Afterglow
3 Alex Hide High Feat. Shena (Original Mix) Starlight
4 Guy Mantzur, Al Granati Physical Language (Original Mix) Definitive
5 Fusion F & Come T Eyes Like Yours (Original Mix) Fruit Machine
6 Fusion F & Come T Rainy Day (Original Mix) Fruit Machine
7 Vladimir Acic Smoke (Fusion F & Come T Remix) Fruit Machine
8 David Granha Public Arp (Original Mix) Afterglow
9 Timo Garcia, Jerome Sydenham Mutualism (Original Mix) NM2
10 Infusion Love and Imitation (Luis Junior Remix) Vapour Recordings
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →