Dj Jose Pablo

Dj Jose Pablo
Deep house Indie Dance / Nu Disco Tech House
Kraj:
Polska

Dj Jose Pablo, czyli Paweł Piontke – DJ, producent i promotor. Jako 14-latek inspirował się czarną muzyką, jednak w wieku 19 lat jego zainteresowanie przeszło całkowitą transformację. Od tamtej pory muzyka klubowa stała się jego największą pasją. Początkowo zajmował się organizowaniem imprez klubowych na plaży we Władysławowie pod nazwą Beach Party House, gdzie gościli tacy DJ-e jak: G+R, Miss Bazooka, Dj. Greg Morph, Dj. Macias i Mantain. Był również organizatorem imprez dla Clubu Ara, Hotelu Astor-A1 i Night Clubu Duo.
Ogromna fascynacja muzyką spowodowała, że samo organizowanie imprez już mu nie wystarczało. Zajął się więc tworzeniem i produkcją własnej muzyki określanej jako elektroniczna, a w szczególności progressive house. Swoje pierwsze produkcje wydał w System Recordings i cały czas pracuje nad swoim warsztatem produkcyjnym. Początki kariery muzycznej zaczął w 2006 roku od klubów Bukszpryt, Autsajder oraz Bahama, Ara i A1, w których później rezydował.
W 2007 roku jako DJ rozkręcał imprezę na Ogólnopolskim Zlocie KTK. Zagrał również w: PitStop Gdynia, Beach Bar Dębki, Cooler Dębki, Tawernie w Jastarni, w Night Club Papa w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo i w Hotelu Velaves.
W 2008 roku rozpoczął organizowanie imprez pod nazwą „One Life.Live It”, na których zagrali Angelo Mike, Simon S oraz G+R. Od roku pod tą nazwą prowadzi również nocną audycję w lokalnym radiu Kaszebe, na łamach którego można usłyszeć jego sety i wielu innych artystów. W najbliższym czasie przewiduje się również wywiady z wybitnymi osobistościami sceny klubowej.

DJ Chart | Dj Jose Pablo | 02.2016

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Sandy Rivera Longtime Coming
2 Kid Loose Nobody (Original Mix)
3 Dantiez Saunderson, Khila Everywhere You Go (Vocal Mix)
4 Deeptrak, Emma Black Deeper Love
5 Crazibiza Keep It Comin' (Sante Cruze Remix)
6 LS2 Something Going On (Original Speed Garage Mix)
7 OLSEN What The
8 Domenico Albanese, City Soul Project (City Soul Project's Classic Mix)
9 Dario D'Attis My Tip
10 Sweet Female Attitude Flowers (Sam Divine & Curtis Gabriel Remix)

Utwory Dj Jose Pablo

Dj Jose Pablo – One Life.Live It #007 Houseradio.mp3

10/08/2022Solomun – Medea(Jose Pablo Remix)

10/08/2022Brodanse – Train Of Thought(Jose Pablo Remix)

10/08/2022Terfly & Dj Jose Pablo – Better Things (Original Mix)

23/02/2016Imprezy blisko Ciebie w Tango App →