Ciacho

3 630
Ciacho
Deep Techno Minimal Tech House
Rok urodzenia:
1981
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Ciacho – dźwiękami interesował się od najmłodszych lat i gdy tylko wiek pozwolił mu na to, rozpoczął zwiedzanie warszawskich (nie tylko) klubów w poszukiwaniu dobrych dźwięków. Lata tułaczki po klubowej mapie Polski jak i doświadczenia z różnymi gatunkami muzyki elektronicznej, pozwoliło mu na znalezienie odpowiedniego nurtu w którym to czuję się najlepiej do dziś. Profesjonalny debiut zaliczył 22 lipca 2006 przy okazji konkursu DJ-skiego w warszawskim klubie M25, czyli stosunkowo niedawno.

Mimo to Łukasz (bo tak brzmi jego imię) zdążył wypracować już swój własny styl. Surowe, często zaskakujące, rzadziej głębokie lub bassowe utwory z kręgów minimal, tech-house i deep techno wybiera spośród katalogów takich labeli jak: Einmalens Musik, Treibstoff, Safari, Dumb Unit, Synewave, Material, Prologue, Freude Am Tanzen czy Highgrade. W chwili obecnej najczęściej można usłyszeć go w warszawskich klubach, m.in. Luzztro, Skłot, Sen Pszczoły, Ubu(TombaTomba), Lorelei.
Poza graniem zajmuje się również organizacją eventów, współtworzył wraz z kilkoma przyjaciółmi portal o profilu imprezowo-informacyjnym http://www.freakinsound.com, jest pomysłodawcą i twórcą projektu Minimal Planet pod którego szyldem występuje.

Prywatnie – wieczny optymista. Zawsze uśmiechnięty i zjednujący sobie ludzi, szczególnie na afterach…

Imprezy na których grałem

KLINGERSWALDE 2018 -

KLINGERSWALDE 2018

Pt, 13 lipca 2018
godz: 18:00

BTS & Fala dźwięku Warszawa

BTS & Fala dźwięku

Sb, 26 sierpnia 2017
godz: 22:00

Brak zdjęcia Warszawa

Minimal Planet No. …..

Pt, 03 marca 2017
godz: 22:00

Technosoul pres. Mareena Kraków

Technosoul pres. Mareena

Pt, 16 grudnia 2016
godz: 22:00

Fotogalerie z udziałem Ciacho