Audiofly

Audiofly
House Tech House
Kraj:
Hiszpania
Miasto:
Barcelona
Wytwórnie:

Audiofly określani są mianem faworytów ostatnich lat przez takich producentów i djs jak Satoshi Tomie, John Digweed, Steve Lawler czy Nic Fanciulli  U boku Lawlera występują jako rezydenci cyklicznych nocy Viva Harlem Night w Space na Ibizie. Są autorami jednej z najgorętszych sobót w londyńskim The End.

Duet Audiofly to Luca Saporito i Anthony Middleton. Zaczęli współpracę wiosną 2002 roku łącząc doświadczenie, umiejętności i nieco odrębne gusta muzyczne w jedną spójną całość. Fuzja ich talentu stworzyła potężny, eksperymentalny i oryginalny styl muzyki (posępny, brudny, techniczny i porywający w połączeniu z elektronicznym house ) idealnie dopasowany do klimatu undergroundowych klubów na całym świecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ich pierwszy remix utworu „live Love” wydany w lutym 2004 roku na Fantastic House znalazł się od razu na tracklistach takich postaci jak Smokin Jo, Steve Lawler , DJ Ralf, Victor Calderone, Danny Tenaglia etc.. i rozchwytywanych kompilacjach tamtego roku: „Lights Out 2” & „Amnesia Ibiza” i wielu innych. Przez kolejnych kilka miesięcy duet konsekwentnie nowymi produkcjami budował swoją pozycję na światowej scenie.

Początek 2005 roku to kolejne sukcesy i wydawnictwa dla najlepszych wytwórni płytowych. Legendarny „Release Yourself” (Singiel tygodnia w 7 Update Magazine, który znalazł się na playliście Kiss 100) „Do You Hear?” (Oryginał i remix Zoo Brazil na nowym labelu Deleted Records, którego właścicielem jest Nic Fanciulli !) “Mind Twista / I Can’t Remember” na ‘Fantastic House,’ (utrzymujący się przez 3 tygodnie na Pete Tong’s Essential Selection) “Rockin It” na ‘Jackit Records’ (z remixem Serge Santiago)

Ich niesamowity krążek “Circles” do produkcji którego zaprosili jazzową wokalistkę Priscilla ukazał się nakładem Adrift i zatrząsł całą podziemną sceną klubową… w samą porę przed WMC (Konferencją w Maiami) W tym samym czasie Audiofly rozpoczynają swój nowy projekt o nazwie Audiofly X w którym większy nacisk kładą na minimalowy odłam muzyki house.

W ten sposób ich „stolen Goods” wydany został na SAW i tym samym trafił na komiplację 3D autorstwa samego Satoshi Tomiie.

Audiofly od roku 2005 mają również na swoim koncie kilka remiksów ,które stały się swego rodzaju hymnami w klubach na całym świecie :

„Mad as Hell” Vandala wydany na Lot49 którego właścicielem jest Meat Katie. (Zagrany wielokrotnie w Radio 1, przez Annie Nightingale i Trophy Twins. Jeden z najczęsciej granych utworów Proton Radio, który znalazłe się również na Ministry Of Sound Judgement Euphoria)

Letni singiel „Worry” autorstwa Different Gear na Lazy Eye Records (Na trackliście Essentiala Pete Tonga i DC10 Anthems) Paul Harris „Guitar 1” na Saved Records , najlepiej przyjęty remix na Deep Dish – Sacramento.

Współpraca :

Sleeper Thief – przy współpracy z Miss Jools otrzymują olbrzymie wsparcie takich producentów jak Dominic Eulberg, Ali Schwarz (Tiefschwarz), Jamie Jones, Funk D’Void, Damian Lazarus i Agoria. Freefall Ep zotsaje najlepszym kawałkiem techno w lutym 2006 wg Update Magazine i IDJ.

Rekleiner i Stereotype gdzie zaprosili do współpracy niezwykle utalentowanego producenta jakim jest Stuart Geddes do pracy nad nieco bardziej melodyjnym wariantem ich minimal house. Ich wspólne produkcje znalazły się na 3D Rennaisance Satoshiego.

Przy współpracy z James Talk utwór „Cool Wet Grass” wydany nakaładem Get Physical już tradycyjnie zostaje jednym z najlepszych produkcji BBC Radio.

Ostatnie ich dokonania to remixy utworu Whistler Claude’a Von Stroke’a czy UNKLE – Burn My Shadow.

DJ Chart | Audiofly | 01.2012

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 DJ T Philly (2011 Edit) Get Physical
2 Solomun He Is Watching You (Original Mix) Supernature
3 Audiofly Black Cat (Original Mix) Get Physical
4 Tensnake Around The House (DJ T.'s 2011 Edit) Get Physical
5 Audiofly Nothing To Undo (Original Mix) Cocoon Recordings
6 Mario & Vidis Changed feat. Ernesto (Original Mix) Get Physical
7 Konrad Black Coma Couch Surfing (Original Mix) Get Physical
8 DJ T Freemind (Re-Mastered) Get Physical
9 James Teej Daytime Ringer (Original Mix) Supernature
10 Maceo Plex Under The Sheets (Original Mix) No.19 Music
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →