Actress

Actress
2step Dub Dubstep
Kraj:
Wielka Brytania

Fakt, że Actress nie jest jeszcze tak rozpoznawalny jak Flying Lotus, wynika z dość radykalnego podejścia do promocji swoich dokonań. Pod zakładką „bio” na myspace Actress kryje się tylko fotografia tajemniczej postaci pokazującej palec w geście „fuck off”. To dlatego w „Dazed & Confused Magazine” napisali o nim: tak undergroundowy, że nawet przyjaciele wątpią w jego istnienie. Bo ukrywający się pod pseudonimem Actress – Darren J. Cunningham każe wszystkim odwalić się od swojej szanownej osoby i skoncentrować głównie na muzyce, którą ma do zagrania.

Dziś on i ludzie z jego stajni Werk Discs – tacy jak Zomby, Lukid, Disrupt, czy Starkey – stanowią o sile i świeżości zainfekowanych niską częstotliwością brzmień. To czysta energia zasysająca wszystko, co najlepsze z bass music i funku. Muzyczny świat przekonał się o tym po wydaniu debiutanckiego albumu Actress „Hazyville”, kiedy przyszło mu jęknąć z zachwytu nad potencjałem nikomu nieznanej wcześniej postaci. Płyta natychmiast otarła się o nominację do Mercury Music Prize, wpływowy magazyn „Fact” nazwał go wtedy jedną z bardziej fascynujących osobowości brytyjskiej muzyki, zaś „Playground” posądził o wręcz geniusz.
 
Po tym, jak zyskał ogromne uznanie, regularnie prezentował swoje live acty w londyńskim Fabric, grywał też obok Juana Atkinsa, Underground Resistance, Modeselektor, czy Kode9.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Trudno wyrokować, jaki materiał zaprezentuje podczas Boogie Brain. Jego dj sety zmieniają się w zależności od nastroju, nocy i miejsca, w którym gra, jednak zawsze są to wysokiej jakości afro-futurystyczne dźwięki ze wszystkich możliwych stron świata.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →