Warhol

Warhol

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Słupsk
Adres:
ul. Anny Łajming 3
Telefon:
668 634 513

Opis klubu Warhol

Warhol jest miejscem, którego nie da się w prosty sposób zdefiniować. Jednego dnia stanie się on salą koncertową, żeby już za moment przeistoczyć się w galerię albo scenę teatralną. Warhol się zmienia i ciągle definiuje na nowo, bez końca…
Warhol to zróżnicowane tematycznie imprezy muzyczne, cykliczne spotkania z kinem specyficznym, humorystyczne stand-upy i innego rodzaju wynurzenia artystyczne…
Można nas odwiedzać przez pięć dni w tygodniu (w poniedziałki i niedziele odpoczywamy). Wrota otwieramy już o 17:00, a zamykamy za ostatnim klientem.
Przygotowaliśmy dla Was szeroką i zróżnicowaną ofertę. Za naszym barem znajdziecie około 15 różnych piw oraz oryginalne napoje bezalkoholowe (Club Mate, Wostok, Fritz Kola…). Oczywiście, serwujemy też aromatyczną herbatę, mocną kawę i wysokoprocentowe alkohole w niebanalnych kompilacjach. Oferta będzie stale poszerzana i urozmaicana – co jakiś czas postaramy się Was czymś zaskoczyć.
W ciepłe letnie wieczory zapraszamy na nasze balkony, z których widać to, co Słupsk ma najpiękniejszego do pokazania. Można tam również legalnie zapalić papierosa.
Warhol serdecznie zaprasza w swoje progi wszystkich tych, którzy szukają oryginalnych dźwięków, smacznych napojów, ambitnej rozrywki i twórczej atmosfery. Przychodźcie tłumnie i razem z nami twórzcie definicję tego jedynego w swoim rodzaju miejsca.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →