Sky Club

Sky Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Rzeszów
Adres:
Kawęczyn Sędziszowski 10 b, 39-120 Kaweczyn, Rzeszów
Email:
Adres www:
http://www.clubsky.pl/

Opis klubu Sky Club

SKY Club – obecnie najlepszy, jeden z najdłużej działających, z najbogatszą historią Club na Podkarpaciu…
To niesamowite miejsce rozpoczęło swoją działalność w 2003 r. Początkowo pod nazwą „GALEON”. Klub znajduję się w miejscowości Kawęczyn Sędziszowski przy drodze głównej 987.
W Klubie mamy aż 800 m^2 nieograniczonej rozrywki, gdzie po wielu udoskonaleniach, największych w 2009 i 2016 roku, stworzyliśmy dla Was naprawdę wyjątkowe miejsce…
Klimaty panujące na sali głównej to przede wszystkim muzyka Club / Commercial / Electro-House… Klimat tej sali jest naprawdę niesamowity i wyjątkowy, co potwierdzą klubowicze!
Posiadamy również dużą scenę gdzie swoje koncerty prowadzą najbardziej znane zespoły i wykonawcy z Polski i zagranicy. Nasza sala wyróżnia się swoim klimatem oraz powierzchnią.
Klub dysponuje ok. 120 miejscami siedzącymi w wygodnych lożach usytuowanych na parkiecie głównym. Mamy także specjalne loże na podwyższeniu z widokiem na cały parkiet główny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na różne okazje, takie jak: wieczory panieńskie/kawalerskie, urodziny i inne wydarzenia.
Dysponujemy dwoma bogato wyposażonymi barami: jednym na dużej i jednym na przejściowej małej sali. Nasza obsługa spełni każde, nawet te najbardziej wymyślne zamówienie, a jak trzeba to pomoże i doradzi…
W naszym Klubie za sterami zawsze czekają na Was najlepsi DJ-e, którzy gwarantują świetną imprezę do białego rana, a nasza profesjonalna ochrona zapewni 100% bezpieczeństwa na każdej imprezie!
Wokół Klubu znajduje się duży parking monitorowany 24h na dobę. Ponadto w Klubie posiadamy system monitorowania 24h na dobę w jakości 720p (HD), co gwarantuje Wam dodatkowe bezpieczeństwo na imprezie!
Warto dodać, że w Klubie oferujemy dania typu Fast-Food: zapiekanki, hamburgery, cheeseburgery.
Nasza obsługa wkłada 100% zaangażowania w każdą imprezę, co sprawia że SKY Club cieszy się wysoką frekwencją oraz świetną renomą klubowiczów! 🙂
Klub czynny jest w każdą sobotę od 21.00 do 4.00 (w okresach Adwentu oraz Wielkiego Postu – klub nieczynny).
SKY Club, jest w ścisłej czołówce polskich klubów jeśli chodzi o reakcje klubowiczów oraz klimat! To magiczne i wyjątkowe miejsce!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →