Novocaina

Novocaina

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Wrocław
Adres:
Rynek 13
Email:
Adres www:
http://www.novocaina.com/

Opis klubu Novocaina

Novocaina już od 9 lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych wrocławskich restauracji.

Oferujemy bogaty zestaw dań tradycyjnej kuchni śródziemnomorskiej, wzbogacony o dania regionalne północnych Włoch. Ważnym wypełnieniem szczególnego nawiązania do tradycyjnej kuchni jest piec opalany drewnem na którym przyrządzamy wiele z oferowanych dań.Tajemnicą naszego sukcesu jest wielka pasja do tworzenia co dzień nowych, wyśmienitych dań, zapewnienie zawsze najlepszego serwisu i spełnianie wszelkich życzeń kulinarnych naszych klientów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Novocaina hołduje tradycji, ale też nie „ucieka” przed najnowszymi trendami kulinarnymi, więc z pewnością w naszych nowych propozycjach odnajdą Państwo sposób na to, aby w trakcie posiłku cieszyć nim wszystkie zmysły, czego serdecznie Państwu życzę. Wystrój restauracji pozostał niezmienny od dnia otwarcia i dalej jest natchnieniem dla miłośników klasycznych wnętrz z delikatną domieszką nowoczesności, idealnie wkomponowaną w secesyjne wnętrza. Emanując ciepłem stwarza niepowtarzalną atmosferę podróży przez czasy i style, która będzie dla Państwa idealnym uzupełnieniem każdej spędzonej u nas chwili.

Jesteśmy pewni, że Novocaina stanie się dla Państwa nie tylko lokalem w którym można doskonale zjeść w niebanalnej atmosferze, ale będzie także miejscem – świadkiem, ważnych i doniosłych chwil w życiu każdego z Was.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →