Maltańska Scena Muzyczna

Maltańska Scena Muzyczna

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Poznań
Adres:
ul. Wiankowa 3
Email:
Telefon:
61 876 60 11

Opis klubu Maltańska Scena Muzyczna

Od 3 lipca 2004 rozpoczęliśmy cykl wieczornych koncertów muzycznych pod nazwą „Maltańska Scena Muzyczna”. Koncerty odbywają się w weekendowe wieczory (sobota i niedziela) na jedynej w Poznaniu pływającej scenie -zlokalizowanej w okolicy Trybun Ziemnych na Malcie w Poznaniu. Koncerty trwają przez cały wakacyjny okres – czyli przez lipiec i sierpień. Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godz. 20:00. A co najważniejsze wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny. W ramach cyklu zaprezentujemy najciekawsze dokonania artystów spod znaku nu jazz, funk, soul, alternatywny i rocka. Przez osiem lat funkcjonowania sceny gościliśmy czołówkę polskich artystów jak również zagranicznych takich jak Fisz Emade Tworzywo, Wojtek Mazolewski Quintet, Gooral, Biff, Goya, Krzysztof Ścierański, Afrokolektyw, Muchy, The Car Is On Fire, Napszykłat, Kev Fox, Thief i wielu wielu innych.

Rok 2012 dla Maltańskiej Sceny Muzycznej zapowiada się również ciekawie, chcemy przedstawić zróżnicowany repertuar i zadowolić nawet najbardziej wymagającą publiczność. Już teraz wiemy, że wystąpią u nas tacy wykonawcy jak ‘Maciej Miecznikowski Band’ znany aze swoich solowych występów jak również licznych produkcji telewizyjnych, ‘Night Marks Electric Trio’ oraz ‘Novika’. To tylko mała część artystów którzy zabrzmią na naszej scenie! Szczegóły już wkrótce na naszej stronie na Facebooku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Udało nam się również wzbogacić zaplecze sprzętowe i oświetleniowe co niewątpliwie zadziała na plus naszych koncertów. Lepsza jakość dźwięku i oświetlenia pozwolą jeszcze bardziej oddać się magii naszej pływającej sceny w blasku zachodzącego słońca na jednym z najładniejszych ośrodków miejskich w Polsce.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →