Lulu Club

Lulu Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Szczecin
Adres:
Partyzantów 2
Email:
Telefon:
533500109
Adres www:
http://www.luluclub.pl/

Opis klubu Lulu Club

Lulu Club znajduje się w centrum Szczecina, w zabytkowej kamienicy, która od momentu powstania w roku 1852 pełniła rolę ośrodka rozrywki przedwojennego Szczecina. W sali teatralnej, w której mieści się klub, przed wojną było niemieckie kasyno. Dużą część klubu zajmuje scena teatralna, która jest wykorzystywana w trakcie imprez do wszelkiego rodzaju występów i koncertów. Po przeciwnej stronie sali znajduje się bar o nietypowym, płynnym kształcie, a nad nim, na balkonie, Loża – wyjątkowe miejsce dla najbardziej wymagających gości oczekujących komfortu i większej prywatności.
Klub jest miejscem rozrywki przeznaczonym dla gości w wieku powyżej 21 lat, oczekujących dobrej zabawy i poczucia bezpieczeństwa (co zapewnia polityka selekcji przy wejściu). W trakcie wieczorów będzie można zobaczyć na scenie rewiowe tancerki, szczudlarzy, performance i dziewczyny bujające się na huśtawkach wysoko zawieszone pod sufitem klubu.
Tylko u nas usłyszysz mieszankę stylów Funk,Disco,Rnb,House oraz klasyki z lat 80 i 90 w starannie wyselekcjonowanych remixach i mashup’ach, oraz  najnowszych produkcjach muzycznych ,czyli zabawa do samego rana. Klub czynny jest w piątki i soboty od godz. 20:00.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →