Lordi’s club & FOO FOO bar

Lordi’s club & FOO FOO bar

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Łódź
Adres:
ul. Piotrkowska 102
Email:
Adres www:
http://www.lordisclub.com/

Opis klubu Lordi’s club & FOO FOO bar

LORDI’S CLUB – ekskluzywny lokal w sercu miasta…
Lordi’s – największy, w klasie ekskluzywnych lokali, klub w Łodzi, mogący pomieścić do 1500 osób. Design w fabrykanckim stylu sprawia, że miejsce to spełnia wymagania osób ceniących sobie klasykę połączoną z klubowym stylem.
To, co nas wyróżnia, to między innymi profesjonalna obsługa, największy w Polsce żyrandol wykonany w technologii LED, który wprowadza gości w niesamowity nastrój oraz najlepsze nagłośnienie w tej części kraju. Każdą imprezę urozmaicamy pokazami pirotechnicznymi oraz tanecznymi, a gdy temperatura na parkiecie sięga zenitu, chłodzimy naszych Gości przyjemną bryzą z największego w Łodzi działa Co2.
FOO FOO BAR- jeszcze wyższy standard clubingu…
Foo Foo bar, nasza strefa VIP, to miejsce połączone z klubem Lordi’s, które jest jednocześnie w pełni autonomiczne. Jest to unikatowy a zarazem największy VIP ROOM w Łodzi. Foo Foo Bar posiada oddzielne wejście z zewnątrz, swoją własna szatnię, oddzielny bar, obsługę barmańską, kelnerską, ochronę oraz toalety. Dzięki dźwiękoszczelnej, szklanej ścianie, Goście mają możliwość szalonej zabawy w nieco innym klimacie niż w klubie Lordi’s.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →