Liquid

Liquid
Miasto:
Bydgoszcz
Adres:
ul. Poznańska 32
Email:
Telefon:
513 106 788
Adres www:
http://www.liquidclub.pl/

Liquid Club – pełne niepowtarzalnego klimatu tajemnicze miejsce zlokalizowane w samym sercu Bydgoszczy.

Ponad sto lat temu jedna z piwnic przy ulicy Poznańskiej wypełniona była od podłogi aż po sufit lodem. Zgromadzony zapas transportowany był drogą rzeczną do pobliskich zakładów browarniczych, gdzie wykorzystywany był w procesie warzenia piwa. Cały wiek później ta sama piwnica przekształcona zostaje w nowoczesny lokal, w którym pasjonaci atmosfery klubowej spotykają się na najgorętszych imprezach w mieście. Po dziś dzień lekki chłód utrzymuje się w całym pomieszczeniu, nadając przyjemną temperaturę w trakcie nieskrępowanego parkietowego szaleństwa.

Cykle Imprez

Specjalnie z myślą o klubowiczach przygotowaliśmy trzy cykle imprez – każdy z innym rodzajem muzyki. Dzięki temu zarówno pasjonaci ambitnych klubowych brzmień jak i fani radiowych przebojów znajdą w Liquid noc dla siebie.

Czwartki w Liquid Club to Liquid Nights – klimatyczne imprezy przepełnione głębokimi i nastrojowymi dźwiękami podanymi w tanecznym wydaniu. Zanurz się w toni atmosferycznych akordów soulful i liquid drum’n’bass. Idealny wybór dla osób które cenią sobie niepopularną muzykę i pragną zrelaksować się aktywnie na parkiecie przed weekendem. Liquid Nights to nie tylko atmosferyczne klimaty – w ramach cyklu przewidujemy również imprezy z dubstepem oraz innymi rodzajami niekomercyjnej muzyki klubowej.

Piątkowy cykl to Water & Fire – imprezy dla osób po 25 roku życia. Dwa walczące żywioły – woda i ogień – na jednej imprezie. Połączenie gorącej atmofery na parkiecie z zimnymi orzeźwiającymi drinkami. Zadecyduj, który z żywiołów będziesz reprezentować tej nocy. Niezależnie od tego, czy poszukujesz ognistych mocnych wrażeń, czy chcesz spokojnie odpłynąć z nurtem klubowego życia – to, czego doświadczysz ograniczone będzie jedynie Twoją wyobraźnią.

I Love Liquid – sobota to najgorętsza noc tygodnia w kolorze miłości i pasji – idealny wybór zarówno dla par jak i dla singli. Przygotuj się na niezwykle intensywne doznania. Czerwień – kolor stymulujący wyzwalanie adrenaliny sprawi, że zapłoniesz na parkiecie. Atmosferę podgrzewać będą najlepsze hity r’n’b / house oraz piosenki z samych szczytów list przebojów. Imprezy I Love Liquid wycisną z Ciebie wszystko – do ostatniej kropli.

Co najmniej raz w miesiącu szykujemy dla Was Splash – wydarzenie miesiąca, które rozgrzeje Was do czerwoności – znani DJ’e z Polski i zagranicy, gorące występy na żywo i moc klubowych atrakcji – nie możecie tego przegapić.