La Playa Music Bar

La Playa Music Bar

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Wybrzeże Helskie 1/5
Telefon:
22 331 49 75
Adres www:
http://www.laplaya.pl/

Opis klubu La Playa Music Bar

Zamiast zadymionych pomieszczeń – warszawska, nadwiślańska plaża z widokiem na Starówkę. Zamiast parkietu – pod stopami gorący piasek.

Już w czerwcu startuje nowy sezon 2011!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Na plaży fajnie jest” śpiewała Majka Jeżowska i miała rację. Jeśli w tym roku nie wybieracie się nad morze, nie oznacza to jeszcze, że nie możecie z dumą nazywać się plażowiczami. Stolica ma własną plażę, którą mądrzy ludzie zdecydowali się wykorzystać nie tylko do budowy zamków z piasku. Po raz kolejny nad Wisłą otwarty zostanie La Playa Music Bar. Ze względów atmosferycznych to jedyny warszawski klub czynny sezonowo, ale i to ma swój urok. Cały rok wyczekujemy go z tęsknotą. Cierpliwość i tym razem zostanie nagrodzona, bo La Playa ruszy już na początku czerwca.
Z założenia jest to klub, czyli dobra muzyka, znani didżeje, drinki i wieczorny relaks. Na czym więc polega bajer? Oczywiście na lokalizacji. Zamiast zadymionych pomieszczeń – warszawska plaża z widokiem na Starówkę. Zamiast parkietu – pod stopami gorący piasek. Ci, którzy w ferworze balowania zapomną wrócić do domu, rano zastaną na plaży więcej niż tylko porozrzucane surowce (mniej lub bardziej) odnawialne.
W ciągu dnia zabawicie się tam jak w nadmorskim kurorcie. I nie mam tu na myśli całodziennego przesiadywania na słońcu i opalania się na mahoń, choć to też kuszące. Organizatorzy oferują boisko do siatkówki, rozgrywki w badmintona, bieganie za frisbee i grę w bule, a wszystko za friko. Serca wodolubnych podbiją gondole, a pracoholicy ucieszą się z darmowego hot-spota. Co niedziela potańczycie podczas Fiesta en La Playa, czyli imprez z salsą kubańską. Jeśli macie w planach popis przed Egurrolą, takie popołudnie będzie idealną rozgrzewką. Kosze plażowe i leżaki oczywiście znajdziecie na miejscu, sprzęt plażowy można więc zostawić w domu.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →