Jazzarium Cafe

Jazzarium Cafe

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Wilcza 50/52
Email:
Telefon:
601 327 634
Adres www:
http://www.adamiakjazz.pl/

Opis klubu Jazzarium Cafe

Udało się! Po czterech miesiącach i jednym tygodniu od uruchomienia naszego portalu, mamy przyjemność zaprosić wszystkich do Jazzarium Cafe!!!

Dla części z naszych czytelników miejsce to znane jest Corner Cafe, przy ulicy Wilczej 50/52 (na rogu z ulicą Poznańską). Tam rozdajemy nagrody w naszych konkursach. Teraz naszej poza-internetowej działalności w Jazzarium Cafe będzie jeszcze więcej!!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przede wszystkim jednak chcemy, by Jazzarium Cafe, mimo kawiarnianej bardziej niż klubowej, przestrzeni, stało się ważnym miejscem na jazzowej mapie Polski. W tej niewielkim miejscu udało się nam zmieścić maleńką scenkę – idealną na bardzo kameralne, acz intensywne koncerty.

Poza wydarzeniami specjalnymi Jazzarium Cafe, jak sama nazwa wskazuje, jest kawiarnią – z dobrą kawą, ciastem, ciepłymi posiłkami. Wieczorem wystój wnętrza nieco się zmienia. Kawiarniany kontuar podnosi się do góry, zamieniając w bar, który czeka na gości .

Dumni również jesteśmy z wystroju kawiarni… Co bardziej doświadczeni w klubowych bojach goście odnajdą w wyposażeniu Jazzarium Cafe różne pamiątki z Akwarium. Szukajcie, a znajdziecie…

Chcemy by Jazzarium Cafe było, podobnie jak nasz portal, miejscem otwartym na wszelkie kreatywne projekty. To dla Was jest ta mała, ale gościnna przestrzeń!!

Dysponujemy szeroką gamą dań i przekąsek ze znanej firmy cateringowej i organizujemy małe spotkania i przyjęcia – dla was będą specjalne stawki!

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 9:00 – do ostatniego klienta
sobota 18:00 – do ostatniego klienta


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →