il Gusto

il Gusto

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Wrocław
Adres:
ul. Św. Mikołaja 8-11
Email:
Telefon:
71 342 00 11
Adres www:
http://www.ilgusto.pl/

Opis klubu il Gusto

Tuż przy wrocławskim Rynku znajduje się eklektyczne wnętrze, w którym współistnieją dwie przestrzenie. Bowiem il Gusto to oryginalne połączenie restauracji i klubu muzycznego. W jednym miejscu można nie tylko zjeść kolację, złożoną z potraw kuchni śródziemnomorskiej, ale także bawić się przy muzyce klubowej i koktajlach. Dodatkową atrakcją jest patio – w godzinach popołudniowych panuje tu atmosfera sjesty, a wieczór i noc to czas temperamentnej zabawy.

Il Gusto to oryginalne połączenie restauracji i klubu muzycznego. W jednym miejscu można nie tylko zjeść lunch, obiad czy kolację złożoną z potraw kuchni śródziemnomorskiej, ale również bawić się do białego rana przy dobrej muzyce, kolorowych drinkach i koktajlach. Choć na terenie Wrocławia możemy znaleźć zbliżone formułą lokale, to jednak il Gusto wyróżnia się spośród nich przede wszystkim wyjątkową atmosferą. Eklektyczna aranżacja wnętrza, stylowa muzyka oraz odwiedzający klubo-restaurację goście nadają mu niepowtarzalny klimat.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Aranżacja części restauracyjnej łączy w sobie swobodę stylu z bardziej wyszukanymi elementami dekoracyjnymi. Proste, drewniane stoły i krzesła, subtelne oświetlenie tworzą wrażenie niewymuszonej elegancji. Część klubowa jest zdecydowanie bardziej nowoczesna. Już od samego wejścia uwagę przyciąga szklany bar ozdobiony oryginalną świetlną kompozycją. Klimat panujący we wnętrzu il Gusto podkreśla także stylowa muzyka – nastrojowa w ciągu dnia, dynamiczna w godzinach wieczornych i nocnych. Menu il Gusto wypełniają dania charakterystyczne dla kuchni śródziemnomorskiej, pachnące świeżymi ziołami i wykwintnymi serami.

Znajdziemy tu, podawane na wiele sposobów, makarony, owoce morza, sałatki, pizze, a także zupy oraz dania mięsne – przyrządzone przez prawdziwego włoskiego kucharza! Całość dopełnia bogata karta win, jak również szeroka oferta drinków i koktajli. Co ważne, dania serwowane są do późnych godzin nocnych. Wszystko to sprawia, że il Gusto ma dużą szansę stać się kultowym miejscem spotkań we Wrocławiu.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →